Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xShex

wargi sromowe

Polecane posty

moim problemem sa wlasnie wargi sromowe... jedna z nich jest znacznie wieksza od drugiej, wydaje mi sie ze to nie jest normalne.. pomoze ktos? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragu
Wiesz faceci zbytnio nie zwracaja uwagi na takie cos ''bo jest wieksza'' w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
To tak samo jakby facet miał problem że lewe jajo zwisa niżej od prawego. Naprawdę nie ma się czym przejmować. A jak wg. Ciebie urasta to do rangi problemu, to zamiast pytać tu ludzi nie znających się na problemie lepiej zapytaj o to ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w tym ze jest o duzo duzo wieksza od drugiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię ostro
Miałam tak samo ,po pewnym czasie się wyrównało. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragu
Zbytnio jestes przewrazliwona na tym punkcie naprawde zawracasz sobie glowe glupotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka21312
weź nożyczki i wyrównaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię ostro
no to może jest jeszcze szansa ,że się wyrówna. Ja mam 24 ,zauważyłam to jak miałam 13 a jak miałam 16 to już były takiej samej wielkości. Tylko ,że większe niz u niektórych. Jednak mi "motylki" juz nie przeszkadzają ,jak byłam nastolatką to miałam kompleksy i bałam się przed kimś rozebrać. Jak juz się rozebrałąm to przestałąm na to zwracać uwagę :P ale jeżeli będzie Ci to bardzo przeszkadzać to możesz iść do ginekologa i to wyrównać ,podobno blizny są niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz miala 50 to bedziesz sie martwic ,oj kobiettki takie sprawy w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jednym wydaje sie to smieszne glupie itp. ale dla mnie jednak jest to problemem.. :( juz ok mogly by byc duze lub male ale nie rozne :( strasznie wstydze sie rozebrac przed kims :( doradzi ktos cos? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dasz zdjęcie swoich warg sromowych, żeby mozna było ocenić, jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam i ty tak masz
ja mam takie wargi i sie tym nie przejmuje:) jedna moja jest mala a druga ze 2 razy wieksza ;p i zadnemu z moich partnerow to nie przeszkadzlao :) nie przejmuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytbcv
tez tak mam,jedna jak malutka - jak u bulki,a druga wystaje 1-1,5 cm.ale mozna ja troche schowac i mysle,ze jednak lepiej tak niz obie wystajace;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaaaaaaaaa
To był mój bardzo wielki kompleks, wstydziłam się rozebrać przed chłopakiem. jedna jest dużo większa od drugiej. Ale teraz od kąd uprawiam seks to nie stanowi to dla mnie problemu :). Nie martw się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaaaaaaaaa
To był mój bardzo wielki kompleks, wstydziłam się rozebrać przed chłopakiem. jedna jest dużo większa od drugiej. Ale teraz od kąd uprawiam seks to nie stanowi to dla mnie problemu :). Nie martw się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mniejsze wargi
a ja mam taki problem jak ty, tyle że mam nierówne te większe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mniejsze wargi
ja byłamgruba i sie odchudzałam i jedną mam "odchudzoną" a drugą nie, liczyłam że samo przejdzie ale od 2 lat nic sie nie mnienia (mam 17 teraz) masakra i jeszcze to nie są te mniejsze wargi tylko większe i jedna wystaje jakiś cm albo więcej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam jedna dluzsza i wcale mi to nie przeszkadza. wrecz przeciwnie,uwazam,ze to smieszne a nawet seksowne-oczywiscie komus moze sie wydawac inaczej,ale co to mnie obchodzi:P moj chlopak lubi ja jeszcze bardziej 'wyciagac' przy seksie oralnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten_piotr
ytbcv- mylisz się i jestes nieobiektywna. ;] mnie o wiele bardziej podobaja sie obie wystajace, wole jak sa symetryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×