Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

s2

Czy w ciąży można...

Polecane posty

mieć biały niepłodny śluz? Testy mówią mi, że jestem w ciąży ale mam właśnie ten biały śluz. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie zaszłaś w ciąże bedąc w ciąży. no bo skąd by sie brały bliźniaki? no bo sie ciupciało podczas ciązy! teraz będzie dwójka chyba że znowu za miesiąc wpadniesz to trójka itp... katechetka cie na wychowaniu do życia w rodzinie nie uczyła podstaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka -> dziękuje za odpowiedź Tym razem to znowu ja/ -> daruj sobie, to nawet śmieszne nie było. Piszesz bzdury byleby pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
no właśnie Tym razem to znowu ja ile ty dzicko masz lat że takie bzdety piszesz-żal ! s2 to normalne,że masz śluz niepłodny,bo niby dlaczego miałby być płodny gdy zaszłaś w ciąże ?? :P pomyśl ciut przed owulacją-śluz płodny w trakcie-płodny po owulacji,czy się zaszło w ciąże czy też nie jest śluz niepłodny :) jedne maja go więcej inne mniej,a inne tyle samo co zwykle w fazie nieepłodnej np.ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ja też miałam....... Tylko pamiętaj ,że musisz obserwować śluz.... czy się nie zmienia ect... bo może ci się coś tam przybłąkać wtedy należy iść do gina i przepisze ci jakieś globulki ,albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×