Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rita456

przeterminowane testery w sklepach

Polecane posty

Gość rita456

byłam w drogeriach dość znanej firmy w moim mieście-chodziłam za podkładem i zauważyłam,ze we wszystkich tych sklepach mają przeterminowane testery kosmetyczne dream matte mousse-ich data ważności skończyła się w 2007 roku...inne typy też produkcja 2006!czy sanepid nie powinien się tym zainteresować...kobiety testują kosmetyki i nie ogladają dokładnie próbek,a oni pewnie wypychają,co sie da byle by nie stracić nawet złotówki nawet kosztem zdrowia klientów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testery są za darmo dawane przez firmy. niestety dają ich bardzo mało stąd możliwe jest że lepiej jak będzie stary niż żaden pracowałam w sephorze stąd wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita456
żeby dobrze dobrać podkład,trzeba go położyć na buzię-masakra,nie dość,że używało ten tester wiele osób,to jest jeszcze 1,5 roku po terminie,nie wiem czy takie praktyki sa dopuszczalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka, a gdzieś Ty nie pracowała?:D przed chwilą czytałam, że w agencji reklamowej też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST NIEDOPUSZCZALNE!!!
wystawianie przeterminowanych testerów jak najbardziej zgłosić w sanepidzie!!może być tak,że panie w drogerii dostają nowe testery,ALE BIORĄ JE DLA SIEBIE BO STARE SĄ JESZCZE NA PÓŁCE!! I ZA TO POWINNY BEKNĄĆ!MALO TEGO BYŁAM ŚWIADKIEM KILKA DNI TEMU JAK OTWIERAŁY PRODUKTY DO SPRZEDAŻY I ODSTAWIAŁY JE NA PÓŁKĘ (TUSZ DO RZĘS) ,czyli kolejna afera-po aferze w naturze w gdańsku-nic się nie nauczyły.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×