Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazenowana cala sytuacja

Jutro rozmowa i nie chce wyjsc na kretynke

Polecane posty

Gość zazenowana cala sytuacja

Witajcie potrzebuje pilnie rady. Jutro mam rozmowe w urzedzie, spelniam wszystkie warunki poza jednymi znajomosc ustaw, nie potrafie sie ich nauczyc, po przeczytaniu malo co zostaje w mojej glowie :/ Nie chce wyjsc na kretynke i ignorantke, bo nie potrafi przygotowac sie do rozmowy. Odpadla juz z kilku konkursow przez braki znajomosci ustaw i po tym razie chyba sobie daruje. Tym razem jest to sprawdzian ustny i w tym problem. Moze lepiej odwolac rozmowe ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
a co ty masz dziewczyno do stracenia idac tam? bo nie idac, tracisz szanse na prace. a moze tam sami tacy beda, ktorzy nie znaja ustaw i przypadkiem okaze sie, ze ty wypadniesz najlepiej z nich wszystkich? idz, mozesz tylko zyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana cala sytuacja
Dziekuje, to jest argument ku temu zeby pojsc :) Ma ktos jakis pomysl na dobre wybrniecie z sytuacji kiedy pada kolejne pytanie i nie ma sie pojecia co odpowiedziec ?? Na studiach zawsze znalo sie wykladoce i w takich sytuacjach mozna bylo zepchnac rozmowe na inne tory... Chodzi o rozladowanie napiecia w takiej sytuacji, wowczas moze zjesc mnie stres !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
jasne ze idz a moze ci sie poszczesci... a sprawdzalas ile jest osob na to miejsce ja wczoraj bralam udzial 41 osob na 1 miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana cala sytuacja
Wiem, ze jest malo kandydatow bo nabor odbywa sie poprzez rozmowe kwalifikacyjna. Normalnie jest test z ustaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×