Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja robie to tak

Ciekawa jestem czy ktoś ma w domu oranżerię w dzisiejszych czasach

Polecane posty

Gość a ja robie to tak

Takie jak miała szlachta w XIX, XX wieku.Nawet we współczesnych latynoskich telenowelach się pojawiają,ale to już inny klimat.Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przyjaciel ma oranżerię
Ma stary dom na skraju wsi, nawet bananowiec mu owocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i mam ale nie wiem co to
jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżeria achhhhhhhhhhhhh
To takie "dodatkowe" pomieszczenie w domu, całe ze szkła, z odpowiednią wilgotnością i temperaturą powietrza w którym hoduje się roślinki wszelkiej maści........ No mi się marzy i to baaaaaaaaaaaaaaaaardzo! mieszkam w segmencie, mam kawałek ogrodu i trochę terenu przed mieszkaniem. Ale............póki co toto nie moje:( Muszę poczekać jeszcze 5 lat do czasu wykupu, jak cena nie będzie z kosmosu to wykupię i wówczas zacznę powoli podejmować kroki w kierunku ziszczenia mojego marzenia......... Drugie moje marznie to...........ech............orchidarium...........bo kocham storczyki miłością bezwarunkową i prawdziwą......... Ale to może kiedyś na stare lata sobie prezencik strzelę..........póki co pozostają mi parapety okienne i półki jako miejsce na moją "chorobę" czyli kwiatkomaniactwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżeria achhhhhhhhhhhhhh
Ten ogródek i kawałek terenu przed wejściem do domu to a'propos usyuowania oranżerii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co u mnie w mieszkaniu
rośliny zajmują więcej miejsca niż meble :D moze za jakies pięc lat .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie to tak
Też chciałabym mieć oranżerię,żeby móc hodować egzotyczne kwiaty,a zimą usiąść tam sobie jak w ogrodzie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o ogród, to swój mały posiadam - warzywny, jest też parę drzewek, ale widziałam u znajomych coś takiego jak ogród zimowy i to jest teraz moje marzenie. Im robiła firma Stolar i projekt jest tak zachwycający, że myślę, ze też się z mężem zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
cos pięknego,kiedys ,kiedy się dorobie domu i zrobie sobie piekną oranżerię , będzie tam rosła tez moja ulubiona roslinka relaksacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kiedyś widziałam taki duzy zabudowany balkon w bloku przerobiony na mini oranżerie ,super to wyglądało ,jak w bajce ,magiczna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula0102
Ja jeszcze nie mam ale już niedługo :) Co prawda nie szlachecką ale taką bardziej nowoczesną. Póki co jest w budowie i już się nie mogę doczekać końca :) A dla zainteresowanych podsyłam fajny artykuł o ogrodach zimowych http://nietypowe-okna.pl/salon-z-okien-czyli- ogrod-zimowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki ogród zimowy, która zrobiła mi na tarasie firma http://www.okna-dsystem.com.pl/, nie wiem czy to jest podobne do oranżerii, ale na pewno wygląda świetnie :) I bardzo lubię tam siedzieć sobie zimą z kubkiem gorącej czekolady i czytać sobie ksiażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×