Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia basia

netia telemarketing

Polecane posty

Gość pracownica Netii
szkoda waszego czasu!!!!!! szkolenie w milej atmosferze pełne obietnic wysokich zarobków 2000-3500 zł do reki ...smiech na sali !!!!! hahahahah oni do tej pory nie wypłacili mi kasy czekam na przelew juz 2 miesiac i same obietnice bez pokrycia ..każa ludziom wciskac kid o fajnej tv heh;-) praca w stresie jak nie sprzedasz żadnej umowy musisz stac dopoki czegos nie sprzedasz:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikNetia
DGM Kraków ul. Zapolskiej 38 banda OSZUSTÓW Obiecują podstawe na umowie i dodatkowo premie od sprzedaży, a po przepracowanych 2 miesiacach (gdyz wyplacają np za miesiac maj, dopiero po 20tym czerwca) okazuje sie ze na konto wpslywa 200-300zl -czyli to co sie wypracowalo z podpisanych umow, albo i nie za wszystkie, bez żadnej podstawy-która tak obiecują przy przyjmowaniu do pracy!! A pracownik jest w szoku, bo taka kase to wydal na dojazd/bilety do pracy przez ten okres Dla zachety za pierszy tydzien płacą np 300zl, a za kolejny miesiac juz tylko ok 200, jak zobaczylam to na swoim koncie ...jakby mi ktos napluł w twarz, na bilety miesieczne za 2 m-ce wydalam wiecej. Wielokrotnie pytalismy czy podstawa wynagrodzenia nalezy sie zawzse- odp byla zawsze TAK. Dopóki nie przyszło do wypłaty. dodatkowo po wypowiedzeniu dają do podpisania papier ze niby nie mozna przez 6 m-cy udzielac infomracji na ich temat. Nie podpisujeci tego !! - bo nie musicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik DGM
DGM Kraków ul Zapolskiej 38 dodam jescze że w dniu w którym chcialm zlożyc wypowiedzenie, sami mnie zwolnili, Podobny przypadek spotkal kolege, oraz czytalam wczesniejsze wpisy i dokladnie tak samo postąpili z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie przeciętna kobieta
http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,133443312,,DGM_Krakow_Zapolska_pracowal_tam_ktos_.html?v=2 Wszyscy oszukani powinni się zebrać i napisać pozew zbiorowy do sądu pracy. I nagłośnić to oszustwo w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszustwo
Ostrzegam przed DGM Nie warto sobie glowy zawracać ta firmą, banda OSZUSTÓW Obiecują podstawe na umowie i dodatkowo premie od sprzedazy, a po przepracowanych 2 miesiacach (gdyz wyplacają np za miesiac maj, dopiero po 20tym czerwca) okazuje sie ze na konto wpslywa 200-300zl :(( A pracownik jest w szoku, bo taka kase to wydal na dojazd/bilety do pracy przez ten okres. dodatkowo po wypowiedzeniu dają do podpisania papier ze niby nie mozna przez 6 m-cy udzielac infomracji na ich temat. Nie podpisujeci tego !! w sumie to bez roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
Witajcie, żeby czasem nikomu nie wpadł do głowy pomysł zastanawiania się czy czasem nie iść tam do pracy. Lepiej przesiedzieć w domu ten miesiąc (będziesz do przodu bo za dojazd nie zapłacisz) szkoda że nie ma nagród za wyzyskiwanie, mieli by nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia K.
Witam, Byłam na spotkaniu 3 tyg temu bardzo miła atmosfera i zostałam potraktowana profesjonalnie...warunki przyzwoite i pan z którym rozmawiałam poinformował mnie że słyszał o złej opinii na temat Wadowickiej ale grupa o której mowa została zlikwidowana w zeszłym roku i aktualnie tworzą nowe struktury na zupełnie innych zasadach...Prowizja + stała część wynagrodzenia, która również wzrasta z ilością włożonej pracy...można również się dogadać na pół etatu tak jak ja zrobiłam... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisku telemarketera w Warszawie na Mokotowie, gwarantujemy pracę w dobrej atmosferze jak i godziwe zarobki. Wymagane doświadczenie min. 2 lata pracy na stanowisku telemarketera. Zgłoszenia proszę przesyłać na maila mikolaj@bizplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio z netią bywa różnie, wszedzie są zróżnicowane opinie, choćby tu, czy na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,2477 i zadowoleni i nie, sam już nie wiem, ale chyba spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, zastanawialam sie czy isc do nich do pracy. Poczytalam troche na stronie o nich http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,824141 i powiem Wam, ze opinie sa nawet dobre :) Mam nadzieje, ze faktycznie taka bedzie prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Chcecie tam iść do pracy to tylko do Biznesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie zacząłem pracować w Netii w Gdańsku Przymorzu na ul. Arkońskiej. Oferta pracy jaka została ogłoszona w Internecie brzmiała naprawdę obiecująco. Wynagrodzenie od 2500 PLN w górę. Na rozmowie Pan Z. wymienił jeszcze kwoty rzędu 5000 PLN i 7000 PLN. Co na-leży wiedzieć o tych kwotach. A mianowicie to że, żadna z podanych kwot nie jest kwotą stałą jaką się będzie miesięcznie otrzymywać. Każda z tych kwot jest do wypracowania, z czego dwie ostatnie raczej są nie możliwe do wypracowania (ale to tylko moje osobiste zdanie). Praca polega na chodzeniu w teren i sprzedawaniu usług (po prosu domokrążca) – za usługę rozumie się: telefon, Internet, telewizja. Za sprzedaż każdej z tych usług otrzymuje się 100 PLN brutto. Jeżeli sprzeda się minimum 15 lub 16 usług w miesiącu to Netia dodaje od siebie do wypłaty 1000 PLN brutto. Czyli zarobienie kwoty pierwszej 2500 PLN brutto jest możliwe, reszta pozostaje raczej w sferze marzeń. Na rozmowie Pan Z. zadaje konkretne pytania i oczekuje konkretnych odpowiedzi np. kiedy możemy rozpocząć pracę, itd. Sam jednak nie udziela żadnych konkretnych informacji. Wszystko trzeba wyciągać z Pana Z. siłą. Wygląda to tak jak by miał coś do ukrycia, albo się czegoś wstydził. Umowy są na zlecenie i chyba co miesiąc jest nowa. Rotacja ludzi bardzo duża. Znaleźć osobę z półrocznym stażem pracy raczej mało prawdopodobne. Moim zdaniem jest to praca dla ludzi bez rodzin i jakiś większych zobowiązań. Chcących sobie trochę zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana2020
Bardzo proszę o opinie o Wadowickiej w krakowie czy warto pani określiła zarobki na poziomie 1500 - 2000. Praca zespołowa i profity także zależne od pracy całej grupy( troszke dziwne? ??) Czy warto zaryzykować? Bo jak mam zarobić 200 zł to wróci mi sie tylko za bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w netii kce
Pracuje w firmie podlegającej netii, jestem z szefem na ty, szczerze to Lukasz jest kretynem strasznym, w ogóle ta praca to jakąś lipa jest, pracuje sobie jak mi się podoba, bo mam dziecko male, staram się o przyjęcie do zlobka, Lukasz szef wiedzial o tym, wypelnikam wniosek, a od szefa umowy nie dostalam ani nawet zaświadczenia ze jestem zatrudniona, jego nigdy nie ma, juz nawet nie oddawania mi tylko od niechcenia podpisuje, zostawil mi umowę która mam sobie sama wypisać, pisze tam ze Netia ma 14 dni od daty dostarczenia rozliczenia z danego miesiąca, na wyplate wynagrodzenia. Tragedia totalna, nie wiem nawet czy się szef wielce zjawi ostatniego żeby to zrobić. Lipa, bo można nie dostac kasy za robotę. Dodatkowo statki są 10 zm brutto za godzinę plus prowizja od najniższego abonamentu jest 8 zlotych!!!! Masakra totalna i zamierzam to rzucić w diably i szukać czegoś innego. Księdze w malutkim biurze, pracuje po polu dniu z kolega a koleżanką na rano jedna i to tyle pracowników. Umawiam szefowi spotkania na podpisanie umowy. Podobno jak ja umowie na najniższy abonament a przedstawiciel sprzeda droższy to ja dostaje prowizje od tego droższe go, ale tam jeszcze nikt pensji nie dostala, kolezanka pracuje od czerwca i dostanie dopiero 25 lipca wyplate. Paranoja, ogólnie odradza, chyba ze się ktoś chce pozadnie wkurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katowicka netia to tragedia jedno wielkie oszustwo zakłamanie. Umowę musialam wypisać sobie sama, wielce szefa nigdy nie bylo w pracy ponieważ mnie unikał notorycznie. Na koniec współpracy stwierdził że nie mam umowy i on nie ma żadnych podstaw do tego aby mi wypłacić wynagrodzenie. W sms ach wysmial mnie moją prośbę o wypłate wynagrodzenia. Google gdy napisałam że widzę że bardzo się cieszy z faktu że zostawia samotną matkę bez pieniędzy na życie, stwierdził w odpowiedzi że owszem. Zostałam potraktowana jak śmieć i bardzo żałuję zespół stałam że rozpoczęłam pracę w tej firmie. Nigdy więcej nie zgodzę się na pracę w telemarketingu. Okazało się że firma wypłacić ma wynagrodzenie dopiero 14 dni po otrzymaniu rozliczenia. W związku z faktem że szefa nigdy nie było w pracy nie mam żadnej pewności że rozliczenie zostanie wykonane w związku z tym nie mam pewności że otrzymam jakiekolwiek wynagrodzenie. Ten pan bardzo szybko zgodził się na moje warunki pracy. Nie zostałam poinformowana o tym kiedy faktycznie otrzymam wynagrodzenie. A powinno się o tym informować. pracodawca wiedzial o moich zobowiązaniach jednak mimo obietnic nie wypisal mi dokumentów. oficjalną skargę wyslalam do glownego prezesa netii. skargę do pip zloze na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka199
hmmm.. jestem ciekawa czy ta praca u nich jest prosta czy nie? niby czytałam już o robocie w netii na popularnym goworku (dla nie obeznanych: gowork.pl/opinie_czytaj,16063 ) ale ciężko mi się zdecydować na zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacą na czas, a im więcej i staranniej pracujesz tym wyższa wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelata
Warunki dobre, bo atomosfera przyjazna ale niestety nie wiem ile się zarabia i czy jest jakaś prowizja, bo nie doczytałem jeszcze na gowork.pl/opinie_czytaj,16063

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofbroo
ja doświadczenia z pracą nie mam,, ale zato pracownicy mega mili i bardzo rzetleni. Kontakt z infolinią na plus i wgl netia ma super ofertę bo internet tylko w netii. Miałam juz gdzie indziej i uzerania się konca nie było widać. Teraz mam tanio ( 1 zł przez 6 miesięcy a potem tylko 4 dyszki) w ofercie wolne związki na necie DROPPS. Ani jednej awarii dotychczas, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J92
@pracuje w netii kce W te wakacje pracowałam w świętochłowickim oddziale Netii i mam nieco inne doświadczenia niż Ty. Łukasz (szef) był wobec nas zawsze w porządku, choć faktycznie bywały dni, że było ciężko zastać go w firmie. Wypłata była zawsze w terminie (tzn. 20. dnia kolejnego miesiąca) i taka, jaka powinna być (minimalna stawka to 10 zł brutto za godzinę + możliwe premie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×