Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam...........

szukam fajnej dupy .

Polecane posty

Gość szukam...........

moje gg 616097

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam......
sie nie doczekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie - zastanawia mnie czy to jakieś lenistwo, brak pomysłu czy zero inicjatywy powoduje, że ktoś wyjeżdża z tekstem typu "szukam fajnej dupy/kochanki/kobiety/whatever? Równie dobrym rozwiązaniem jest wydrukowanie takiego tekstu i przyczepienie sobie na czole:O Dzisiejsza młodzież schodzi na psy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam.......
synku,wracaj do ksiazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za riposta, budząca pewnie w autorze samouwielbienie i szacunek do własnego odbicia w lusterku :P Szkoda tylko, ze dla kogoś kto to przeczyta będzie waliło kompleksami :P Nie wracam do książek, wakacje są :P Ale skoro już obserwujesz swój topic to może zdradź mi tajemnicę dlaczego tak po prostu nie zaczniesz z kimś rozmawiać? Wstydzisz się czy nie masz nic ciekawego do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam...........
moze byc męska byle extra owłosiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam..........
Dodam że nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę bo poza życiem warzywka u boku mamy nie mam nic do zaoferowania dziewczynom, ryj niestety tez mam jak petarda.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Pewnie wygląd mało ciekawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ......
dlugo nad tym myslales . pewnie jeszcze sprawdzieles w slowniku czy dobrze wszystko napisales . ehhh, omine cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najwyższa pora, żebyś i Ty poznał zasady poprawnej pisowni? :P Rozumiem, że nie potrafisz odpowiedzieć na moje trudne pytanie. Mało tego, podejrzewam, że w ogóle masz niewiele do powiedzenia:P Cóż, pozostało Ci tylko czekanie, jak widzę jesteś z tych "pasywnych" szukaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZET
Spójrz w lustro i już widzisz, powinna ci się podobać pedale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało nie szkoda Ci czasu na walenie głową w mur? Zostaw "szukaczy" samym sobie. Wszak Twe popisy to syzyfowa praca mój Ty erudyto ..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Purpurko, stęskniłaś się za mną? :P Przykro mi (hm, w sumie wcale mi nie jest przykro) ale nie będziesz mi mówić co mam robić i kogo zostawiać:P I jeszcze jedno - moge być nawet psa sąsiadów ale nigdy nie będę Twój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_Stanowczy, ona się zpytuje, dlaczego nie chcesz jej pokryć jak burą sukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Ci nie jest przykro/ jest przykro*( niepotrzebne skreślić) Dlaczego nigdy( nigdy nie mów nigdy, bo nigdy nic nie wiadomo) nie będziesz mój? Kcesz serniczka? właśnie się piecze, tak na dwóch gazach :-P ale chyba będzie smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurkaaa, masz nowa gosposie? TUwazaj niech ci tego serniczka nie przypiecze bo bedzie skwarniczka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie jest mi przykro, bo trudno, żeby martwiło mnie stwierdzenie jakegoś faktu. Nie będę Twój bo mam inną i jedna z niewielu rzeczy, których jestem pewny to ta, że kolejnej miał nie będę. Może to tylko moje wrażenie ale może sie faktycznie zmieniłaś? Jeśli tak to barddzo mi miło:) Każdy popełnia błędy ale większość zasługuje na drugą szansę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×