Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam...........

szukam fajnej dupy .

Polecane posty

kooorwa mać dlaczego na każdym topicku zlatują się jakieś Terencje, Srencje,Dupencje?? nawet poflirtowac sobie nie mozna. Czuję się dyskryminowana i wobec tego idę się niszczyć dalej.. do wieczora musze już wytrzezwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki beda sie tu pocic jakies purpurowe, dopoty beda srencje, terencje, dupencje. Tak sie zarlaz z M_S a tera mu w doope wchodzisz z butami. Kobieto, szanuj sie. No ale coz, szmata na zawsze pozostanie szmata!! Koorva, flirtu sie nedzy zachciewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terencjo----najbardziej pedalski nick jaki ostatnimi czay dane mi było zauważyć w tym koorwidołku jakim jest bez cienia wątpliwości kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_ stanowczy ależ to , ze kogoś masz długo nie zmiena faktu iz moze to nie być na długo, wszak zycie powinno mieć smaczek.. zartowałam.. idę sobie organizowac urodziny mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku cos tam - kto ci powiedzial dzieciaku, ze jestem facetem? błąd, oj błąd... M_S-sam zes sie napatoczyl :D. Jakos ostatnio gdzie ty tam i ona i odwrotnie, wiec jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało chmm... mam takie śliczne czerwone szpileczki, ktore stanowią integralną częśc stroju, a obnazac się nie mam zamiaru!! Ja nie wiem co to za Terencja?? i nie mam zadnych rozgrywek z Terencją/Tereską/ ki chooj wie kim? Terencjo ujawnij sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, zdaje sie ze mialas zniknac i szykowac cos tam. A tak nawiasem mowiac fajnie powitasz swojego faceta nastukana w 3 doopy :D :D :D. Pod warunkiem ze takowy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, tylko w naszym zapyziałym kraju obuwie zdejmuje się przed wejściem :-P Nie spotkałam się z jakimś przyjęciem gdzie goście chadzają sobie w białych skarpetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezka ma racje nie wypada gościom kazać zdejmować obuwia :o :) no chyba ze ktoś w brudnych gumiakach!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×