Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiewiora-30*

podwyzka

Polecane posty

Gość wiewiora-30*

Witam, mam pytanie w mojej firmie sa obecnie przyznawane podwyzki, z tego co sie zorientowalam,to moja szefowa gl.ksiegowa (ja jestem na stanowisku ksiegowa-kasjer) dala propozycje 5% i prezes ja zatwierdzil, tak wiec teraz bede zarabiac 2415zl brutto.w 2005 r. za rzadow innego prezesa skonczylam studia o kirunku rachunkowosc zgodnie z praca na tym stanowisku, poprzednik mojego obecnego prezesa nie dal mi podwyzki tlumaczac sie pokretnie, jednak innemu pracownkowi dal, tak wiec ja sobie spokojnie czekalam 4 lata i pomyslalam,ze skoro nikt tego nie zauwaza to moze czas pogadac o podwyzce z obecnym pracodawca z ktorym wspolpracuje juz 2 lata. Stad moje pytanie jak taka rozm. poprowadzic, glownie chce ja oprzec na tym,ze podnioslam kwalifikacje ale nie bylo to docenione przez poprzednia wladze. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkgfijjgf
Spróbować zawsze można :) Powiedz też jest jest inflacja a Ty od 4 lat zarabiasz tyle samo, więc może jakaś podwyżka nie nadwyrężyłaby zbytnio finansów firmy a Ty pracowałabyś zdecydowanie bardziej zmotywowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz że wiążesz swoją kariere z tą firmą , czujesz się z nią związana, podniosłas swoje kwalifikacje , masz juz kilkuletni staż i prosisz o podwyżkę - możesz tez powołac się że poprzednio nie otrzymałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×