Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chsdfhsdhsd

pasek+bluzka

Polecane posty

Gość huujj
Fajna bluzeczka i fajny pasek, pasuje jak ulał ale te zdjęcia nie są zbytnio wyraźne..... ...Chyba masz chujowy aparat fotograficzny, albo telefon! Mniejsza z tym ile masz Lat .? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huujj
No No No... Flirt laska .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
jejku ludzie, czy wy naprawde nie potraficie sobie zrobic sami zdjecia do lustra :( matko kochana zamiast celowac ta nieszczesna lampa po lustrze i modlic sie czy traficie w siebie to wystarczy odwrocic aparat w swoja strone tak jak sie normalnie robi zdjecia, a w lustrze kontrolowac odbicie z aparatu tzn odbicie tego co pokazuje ekranik w aparacie- nie wiem czy napisalam to skladnie (pewnie nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
sorry za ta dygresje ale szlak czlowieka trafia jak widzi takie cos :( ciezko opkreslic czy ten pasek pasuje bo nic tam nie widac, wedlug mnie pasuje bo jest czarny, ale nie mam pojecia z jakiego materialu jest ta bluzka, bo jesli jest lekka i zwiewna a pasek gruby, skórzany to absolutnie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. pasek ma podkreślać a nie wisieć luźno. w ten sposób wyglądasz jak klocek (sory no ale takie 1 skojarzenie). poza tym jest za ciężki do tej bluzki. jeśli chcesz nosić ta bluzkę z paskiem to w tali tak żeby lekko się marszczyła nad i pod nim. i nie może być to gruby lakierowany pas(tak mi się wydaje bo nie widzę wyraźnie) jeśli szeroki to materiałowy/guma. wąski delikatny paseczek z skóry też jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Malinowa.Mamba napisał:

Nie widać nawet zdjęć. Wszzytsko zalezy od tego jaka bluska, jaki pasek. Czesto jest tak, ze pasuje 😄

No ale ja nie patrzyłam na zdjęcia, tylko wyraziłam opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×