Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ad888888

Pogrzeb. Proszę o radę

Polecane posty

Zmarła babcia mojego chłopaka. Jutro idę na pogrzeb, ale mam problem z ubiorem. Mam czarne spodnie (w delikatne szare i beżowe prążki) i czarne buty, ale mam problem z górą. Z czarnych eleganckich rzeczy mam tylko sweterek. On jest dość cienki i ubrałabym go, ale właśnie jutro ma być niby gorąco a on się jednak na upał raczej nie nadaje i boję się że po prostu będę w nim "pływać". Poza tym nie mam nic innego, cieńszego do tych spodni, tak żeby sie nie ugotować, oprócz eleganckiej beżowej bluzki. Myślicie że mogę ubrać tę beżową na pogrzeb czy raczej zagryźć zęby i iść w czarnym? Bardzo prszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka4
Bez problemu możesz mieć jasną, a najlepiej białą bluzkę. Ew. dołożyć jakiś czarny dodatek: korale, broszka, apaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz czarnego to może byc białe bo to tez jest kolor żałobny tylko żadko praktykowany jednak uważam,żę lepiej będziesz wyglądała z beżową góra niż zbiałą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, no mam też białą bluzkę, ale zastanawiam sie czy bedzie pasować do tych spodni, skoro one są w te szare i beżowe prążki. Może nie widać ich bardzo, ale jednak trochę tak i myślę czy nie będzie się to gryzło jak bedę miała białą bluzkę a na spodniach jeszcze dwa inne kolory (oprócz czarnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×