Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paśkaba

Skoro tak mało zarabiacie skąd macie mieszkania, domy i samochody???

Polecane posty

Gość paśkaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west ice superslims
ja mieszkanie dostalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z łapowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paśkaba
nie każdy ma bogatych rodziców by dawali mieszkania tym bardziej gdy ceny są takie jakie są. Przynajmniej w moim mieście mieszkanie jest droższe niż w Niemczech czy Francji. A każdy gdzieś zamieszkać musi. Więc skąd kasa na to, jak większość ludzi zarabia poniżej średniej krajowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wykopalisk? kradniemy? a może mamy sponsorów ? Pytanie jest z lekka nie na miejscu ...............coś jak moja sąsiadka poduszkowiec przyszła i na bezczelnego spytała skąd miałam tyle kasy na mieszkanie samochód ...................a co ja to obchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paśkaba
to forum jest anonimowe, ludzie zadają różne pytania, więc mam prawo również zapytać się o to. Ty jak podejrzewam dostałaś za nadstawianie się. Ok Twoja sprawa. ALe nie wszyscy w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziecko dziecko ................nie dostałam kupiłam a do nadstawiana jak to nazywasz to ja jakoś nie bardzo nie te gabaryty ............ a to że zarabiam więcej niż średnia krajowa to tylko moja zasługa czasem trzeba używać narządu zwanego mózgiem ............ mówię Ci to sie opłaca . I jeszcze jedno to że ktoś ma własne zdanie nie znaczy wcale że można go obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paśkaba
Wybacz, ale Ty pierwsza mnie obraziłaś. Umysłu używam, zarabiam trochę ponad średnią krajową, ale nie mam dzianych rodziców, którzy by mnie ustawili na start. Wręcz przeciwnie - tata jest kaleką I grupy inwalidzkiej i to ja muszę pomagać rodzicom. A ogólnie przeglądam portal, ludzie piszą, że zarabiają po 1500zł, więc się zastanawiam, skąd tyle niezłych aut, fajnych chat drogo urządzonych. Po prostu coś mi się w tym wszystkim nie zgadza. Ps. Auto sama sobie kupiłam, ale na mieszkanie to mi nikt kredytu takiego nie da. Malutkie 2 pokoje w stanie surowym 240tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdssiiiiansjddddla
sorry że się wtrącam ale niektórzy zarabiają po 900 zł więc nie rób z siebie ostatniej męczennicy. Uważasz że wszyscy kradną czy co? jeśli tak to kradnij i ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssrrrrr
" A ogólnie przeglądam portal, ludzie piszą, że zarabiają po 1500zł, więc się zastanawiam, skąd tyle niezłych aut, fajnych chat drogo urządzonych " Skąd ta wiedza że to są ci sami co piszą na forum ? tutaj jest wielu studentów/absolwentów , jakoś nie wierzę żeby ktos kto jeździ Oplem Vectra pisał tutaj że zarabia 1500 zł w monopolowym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyty
LUDZIE KRADNĄ. jA TEŻ ZACZYNAM KRAŚĆ -NIE MAM WYJŚCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpeorituy
a w mojej miejscowości większość żyję ( i bardzo dobrze ) z papierosów i alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslisz że tutaj
ktos Ci historie swojego dorobku materialnego opowie od Siebie Tylko Tyle praca i sporo szczescia pozatym zmysł wyczucia miejsca i czasu intuicja w Biznesie to podstawa a planowanie zakupu nieruchomosci to nie lada wyzwanie bo nie sztuka nabyć dom czy mieszkanie sztuka nie przepłacic i jeszcze na tym zarobić:))) Powodzenia jak popełnisz kilkka błedów bedziesz mądrzejszy o doswiadczenia NAJGORZEJ NIE ZROBIC NICCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja to ja
do autorki - tez sie nad tym zastanawialam. Znajomi, rodziny znajomych, sasiedzi, wszyscy narzekaja, ze ciezko i opisuja swoja beznadziejna sytuacje i prace za grosze :P A tak w rzeczywistosci: - wielu z nich koloryzuje jaka to praca jest beznadziejna - koloryzuja takze ze za grosze (dostaja premie itp. a to zawsze cos) - przesadzaja nawet co do godzin pracy ("pracuje do nocy, do nocy!!" a w rzeczywistosci maja po prostu popoludniowa zmiane) - rodzice pomagaja ale mlodzi sie do tego nie przyznaja (rodzice z emerytury wspolfinansuja kredyt za mieszkanie, kupuja telewizor, meble, zmywarke i rezygnuja ze swoich przyjemnosci) - spadki!! tym sie nikt nie chwali - w rodzinie w razie potrzeby sprzedaje sie jakas ziemie albo kilka ziemi ;/ i juz kasa wplywa - jest chocby na wesele, czy czesc kasy na mieszkanie - auta na kredyt, a ludze sie nie przyznaja ze w domu chleb ze smalcem (w moim miescie tak jest, sama widzialam co potem w domach jedza..., oszczedzaja na jedzeniu!) itd... tak wiec jest wiele opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×