Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

phoebe76

zwrot kosztów rozwodu przez ex-męża

Polecane posty

wiecie może jaki jest termin zwrotu kosztu procesu rozwodowego przez drugą osobę?. Ja uiściłam 600 zł, 300 ma mi zwrócić sąd a resztą mamy podzielić sie po połowie czyli moj exio ma zwrócić zgodnie z wyrokiem sądowym 150 zł. Jakoś sie do tego nie pali a ja nie wiem czy wg. prawa ma na to jakiś termin,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takteż miałam
Skontaktuj się z nim,przypomnij. Jeśli nie,to wejdzie komornik. Tak mi w sądzie powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobną sytuację, ale.... zapłaciłem całość - 600zł, sąd mi zwrócił 300zł, a od żony nie chcę nic. Ja złożyłem pozew o rozwód bez orzekania o winie i powiedziałem swojej ex, że poniosę jego koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mnie nie za bardzo stać na taką wspaniałomyslność:) Już mysle na co mogę wydać te 150 zł... np. na wyprawke do przedszkola nowe buty. No cóż, my kobiety zawsze pozostaniemy materialistkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materialistkami na pewno ale też idiotkami. Stracisz 5 dniówek na latanie po sądach i komornikach. Zapłacisz 30 złotych opłat sądowych wiec otrzymasz 120 zł, komornik dorzuci swoje150 wiec facet zapamięta że masz u niego długo 300zł i kiedyś jakoś to sobie odbije. Przeznacz ten czas lepiej na robienie na drutach albo wynajmij się na sprzątaczkę, zarobisz z 500zł bez łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giluś fajny mam nik prawda
alime dobrze gada :) a Ty autorko postaraj sie wyzebrac wieksze alimenty to nie bedziesz sie martwila o nowe buty dla dziecka :) wyrzebraj bo niestety inaczej sie tego nie da nazwac, bo to ochlapy sa a tatus sam z siebie napewno nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×