Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyLady

Dostałam okres i brzuch boli...

Polecane posty

Gość LadyLady

ktoś łączy sie ze mną w bólu.Wziełam tabletke i czekam aż przestanie wtedy pójde spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Dzieki Mrr brr... :) Ciebie też coś/brzuch boli,czy poprostu ot tak łączysz się w bólu razem ze mną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Dziękuje Biedronko,która się poleca. :P Wrrr niecierpie tych dni,pierwszy jest najgorszy,a najgorzej to dostać w nocy kiedy to sie chce iść spac,a tu nagle buch krwawica i brzuch boli. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa tragedia
Ja się łącze w bólu... wprawdzie okresu jeszcze nie dostałam, ale brzuch już mnie boli, czyli niedługo mnie zaleje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na to sposob. kilka godzin zanim dostane okresu czuje juz lekkie pobolewanie w dole brzucha i od razu biore dwa apapy tak zeby nie zdarzylo mnie zabolec tak konkretnie. dziala zawsze, chyba ze ciota sie zjawi w nocy jak spie. to wtedy zdycham :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
krwawa tragedia,no to wspólczuje.Ja się dobrze czułam,do dzisiaj kiedy to nagle zaczął pobolewać,mam nadzieje że jutro nie będe zdychać z bólu.Nie co miesiąc tak mam,ale co dwa bądz wiecej bóle takie że szkoda gadać.Zas moja kolezanka,to ona ma niby takie mocne ze ona co chwile tabletke bierze,ona to przesadza ztabletkami. :/ być kobieta być kobietą.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa tragedia
Mnie zawsze boli, ale nie zawsze tak mocno, żebym się zwijała z bólu. Czasem poboli tylko przez pierwsze dwa dni, czasem boli cały okres i to tak mocno, że ledwo żyję :o Czasem aż z bólu rzygam i żadne tabletki nie pomagają, to jest naprawdę jakaś masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Biedronko,no własnie najlepiej wziąć tabletki jak dopiero zaczyna lekko boleć zanim zacznie mocniej.A ja biore zazwyczaj jak dostane juz okres i boli.Chociaż teraz wziełam,jak mnie zaczął pobolewać dopiero.złosliwa krwawa mery,jakby w dzień nie mogła przyjść. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Wi-Olka_Demolka,eh wypiłabym sobie grzańca,choć za alko nieprzepadam. krwawa mery,o matkoooo to wspólczuje takich bólów czasami że aż wymiotujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa tragedia
To jest nieuczciwe, dlaczego tylko kobiety są skazane na takie męki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Wrrrrrrrrrrrrrr,cos nie moge napisac posta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
a to dlatgo że nicka niewpisywałam hahaha no niestety,to niespraiwiedliwe bo faceci co maja mutacje,zarost im rosnie,oni rosna i tyle z dojrzewania a my co miesiac męki z okresami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Poszlabym spać,ale niezasne bo jeszcze pobolewa. Cudnie wręcz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa tragedia
To jest najgorsze jak się przez to spać nie da... zakładacie na noc tampony? Bo ja tylko podpaski i to jest cholernie niewygodne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Ja używam tylko podpasek,na noc zakładam Maxi.Wrr coś mi zimno. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie boli, tylko tak sie łączę, pozna pora wiec sobie pomyslalem ze moze nikt ci nie odpisze, a tu prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Mrrrr brr,a ja myślałam że jesteś kobietą,a tu prosze facet. ;) To milo z Twej strony,że się odezwałeś napisałeś. Ide zrobić herbate z miodem,która mnie rozgrzeje i uspokoi oraz pomoże zasnąć szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
No niby tak,dłużej żyjemy ale chętnie oddałabym chętnym comiesięczne utrapienie.Sorki,że tak mmarusdze ale gdzies musze,zresztą to hormony hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Mrrr brr jeszcze spać nie ide,zrobie herbatke i jeszcze posiedze popijając herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie smacznej herbatki, jesli przez to marudzenie masz sie poczuc lepiej....to smialo...po to jest forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Mrrr dziękuje,już herbatke mam teraz będe pić.Zbudziłam lubego,który przysnął na sofie aby szedł spać do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
To życze dobrej nocki. Ja jeszcze tu posiedze,niewiem ile jeszcze... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×