Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestemwkropie

bzzyk band

Polecane posty

Gość gość
Jakby ktoś nie wierzył zapraszam do pryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeżeli taki zespół który gra z playbacku bierze 8000zł to ile ja mam brać za skład live z muzykami po Bednarskiej i Katowicach. Ludzie jesteście głusi i głupi to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Forum dotyczy zespołu bzzyk-band zdaje się a nie wątku który zespół polecacie. Tak na marginesie. Ktoś kto wchodzi chce znać opinie o tym a nie o innym zespole chyba? U nas zespół Bzzyk-band gral na weselu i się sprawdził. Nie wiem skąd te niektóre Negatywne? opinie. Świetny i profesjonalny zespół. Świetne efekty sprzęt i wogole. Byliśmy zadowoleni z prowadzenia imprezy jak i podejscia szefa zespołu. Zespół jest na bieżąco z nowościami muzycznymi co bardzo nas ucieszyło nie było problemu z zagraniem wybranych przez nas utworów. Goście tez zadowoleni byli pod wielkim wrażeniem. Na bieżąco byliśmy w kontakcie z panem Sylwestrem przed weselem odnośnie ustalania szczegółów. Jeśli chodzi o przerwy miedzy setami były takie jak ustaliliśmy przed imprezą. Muzyka dopasowana do klimatu w jakim danym momencie goście odczuwali. Zespół oceniam bardzo dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudzisław
Bzzyk też jest dobry,ale Travelling Band jest lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaV
U mnie Bzzyk Band grał na weselu polsko-francuskim w zeszłe wakacje i goście polscy jak i francuscy byli zachwyceni doborem muzyki. Ja tańczyłam non stop. Sprawdzili się na szóstkę! Brak disco-polo, za to wiele hitów muzycznych, świetna gra na instrumentach, fajny dobór zabaw weselnych, a nawet zagrali 2 francuskie piosenki! U mnie 70% gości bawiło się 11 godzin od 18h! A 20% 13 godzin :) Nie wiem co za bzdury z tym playback. Jedyna zła opinia gości, to była moja babcia, że za głośno ;) Ale też tańcowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koslaki
Rewelacyjny zespół zarówno pod względem zdolności wokalnych/muzycznych (saxofonista!!) jak i pod względem prowadzenia imprezy. Sylwester znakomicie reagował na to co się działo na imprezie - bardzo profesjonalnie, zabawnie i ze smakiem. Goście, mimo że bardzo różni (i ludzie o wiejskich korzeniach i miastowi i znajomi z "korpo-świata", od 5 roku życia do 70-tki) byli zachwyceni i podkreślali wielokrotnie, że bawili się świetnie. Nawet osoby o wyczulonym słuchu pytały "skąd wytrzasnęliście taki świetny zespół?!". Kobiety zupełnie zakochały się w głosie wokalisty Michała, a mężczyźni w wokalistki Patrycji ;)) )! Zespół nawiązał bardzo przyjacielskie stosunki z gośćmi:) Było genialnie - dziękujemy! :) Polecamy każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSTRZEGAM przed BZZYK BAND! na początku uświadamiam, że nie jestem konkurencją, ale osobą, na której weselu grał ten zespół (dla chętnych mogę udostępnić fragmenty filmiku). Zespół BZZYK BAND UPIJA SIĘ NA WESELU, nie zrobił ustalonych wcześniej zabaw, nie puścił ustalonej piosenki do tortu (zamiast tego puścił heavy metal.....), jak goście chcieli tańczyć i parkiet pełen to grał wolno, jak było pusto, albo jedli to nagle o grał żywą muzykę. Najgorsze było to, że z zespołem nie dało się dogadać, ani porozumieć, miał wszystko gdzieś, perkusista spał zachlany w obby hotelu (WSTYD), a jak dostali kasę to sobie wyszli na 30 minut i zostawili laptopa z techno?! o 3 w nocy puścili jakieś straszne techno z laptopa. :( wygonili mi gości tą muzyką. Sorry, ale zespół nie ma playlisty przyszykowanej na wesele, w awaryjnej sytuacji, nie może puścić popu cokolwiek??! Zespół NIE WART 7 tysięcy, jest żałosny i rozwalił mi wesele. lepiej wziąć DJa, albo inny zespół!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z opinią że niektórzy członkowie zespołu lubią wypić manager zespołu Pan Sylwester przyjechał na wesele mocno skacowany w dodatku jego ubiór pozostawiał wiele do życzenia wymiętolona nieuprasowana koszula oczy przekrwione...za takie pieniądze jakie biorą za wesele oczekiwałbym pełnego profesjonalizmu, a nie brawury przy kieliszku. Ponadto pod koniec wesela Pan Sylwester już był wstawiony i niektóre komentarze na sali był niesmaczne w dodatku zamiast zająć się pracą uganiał się za kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BZZYK Band poznaliśmy na weselu naszych znajomych. Bardzo nam się podobała zarówno gra zespołu jak i ciągle utrzymywany kontakt z gośćmi, więc wybraliśmy BZZYK Band by zagrali i u nas na weselu. Wybraliśmy ofertę DJ+ saksofonista (pan Darek). Zarówno poznany DJ pan Paweł jak i pan Darek rewelacyjnie zapewnili zabawę na weselu. Cały czas utrzymywali kontakt i mogliśmy na bieżąco decydować o przebiegu zabawy i granych utworach. Jednocześnie zespół był w stałym kontakcie z kuchnią dzięki czemu wszystko było zgrane i nie było problemu z przejściami od jedzenia do tańczenia i z powrotem ;) Wszystkim serdecznie polecamy!!! A zespołowi chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za uczynienie naszego wesela niezapomnianym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół posiada dwa składy. Wiele pozostawia do życzenia sam manager Sylwester Komar na poprawinach na naszym weselu był totalnie pijany. Musieliśmy odsunąć go od imprezy i zamówić innego DJ a. Wzywana była policja i sprawdzany stan trzeźwośc***ana Sylwestra. Ponadto bardzo często zastrzega sobie w umowie, że w razie nie dyspozycyjności wokalisty/wokalistki zobowiązuje się do zapewnienia na równie wysokim poziomie innego wokalu. Pan Sylwester obiecuje że zaśpiewa taka czy inna wokalistka a następnie dwa dni przed weselem okazuje się że tej wokalistki nie będzie i ma być inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem teraz na weselu w Binkowskim gdzie gra Bzzyk i bardzo się męczę. To nie jest zespół do tańczenia i na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Bzyk Band. Grali u nas na weselu i jesteśmy zadowoleni tak jak nasi goście. Warto wybrać opcję z saksofonistą ponieważ na prawde daje rade. Nasi goście bawili się do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Bardzo polecam zespół Bzzyk band! Są rewelacyjni pod kazdym wzgledem! Wesele poprowadzone bardzo dobrze wokalisci sa swietni! :) Saksofonista rewelacja! :) Polecam! Bylismy zachwyceni a goscie bawili sie swietnie! Dziekujemy za tak profesjonalne podejscie! :) Bedziemy Was polecac! Pozdrowienia dla calego zespolu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giść
Szanowny Panie Sylwestrze Bardzo serdecznie dziękuję za tak profesjonalne w wokalu, aranżacji i instrumentacji uświetnienie Waszą grą uroczystości weselnej mojej córki, jak miała miejsce w miniony weekend w Częstochowie. Jestem wyrazicielem tej opinii również w imieniu naszych gości, którzy w rozmowach podkreślali wysoki poziom artystyczny gry zespołu. Proszę mi wierzyć, że będę polecał Wasz zespół każdemu, kto będzie chciał zorganizować swoją uroczystość na wysokim muzycznym poziomie, który to poziom swoją grą z naddatkiem gwarantujecie. Jeszcze pytanie. Czy mogę wiedzieć gdzie w Polsce będziecie grali na Sylwestra i czy to nie będzie impreza prywatna? Chętnie wzielibyśmy w niej udział wraz z grupą naszych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giść
Szanowny Panie Sylwestrze Bardzo serdecznie dziękuję za tak profesjonalne w wokalu, aranżacji i instrumentacji uświetnienie Waszą grą uroczystości weselnej mojej córki, jak miała miejsce w miniony weekend w Częstochowie. Jestem wyrazicielem tej opinii również w imieniu naszych gości, którzy w rozmowach podkreślali wysoki poziom artystyczny gry zespołu. Proszę mi wierzyć, że będę polecał Wasz zespół każdemu, kto będzie chciał zorganizować swoją uroczystość na wysokim muzycznym poziomie, który to poziom swoją grą z naddatkiem gwarantujecie. Jeszcze pytanie. Czy mogę wiedzieć gdzie w Polsce będziecie grali na Sylwestra i czy to nie będzie impreza prywatna? Chętnie wzielibyśmy w niej udział wraz z grupą naszych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Lędziak
Mieliśmy przyjemność współpracować z zespołem Bzzyk Band podczas naszego wesela 20.10.2018 roku. Zarówno ja z mężem jak i goście byli zachwyceni! Artyści wywiązali się z umowy w 110 %, wokal męski, żeński obłędny! Perskusita, klawisze, saksofonista naprawdę najlepszy zespół jakiego miałam przyjemność słuchać. Saksofonistka schodził pomiedzy gości by grać na parkiecie, co naprawdę tworzyło niezwykly klimat i przełamywało barierę pomiedzy zespołem, a szalejącymi gośćmi. Przerwy były krótsze i dłuższe, zawsze dostosowane do harmonogramu uroczystości. Pan menedżer zespołu rzeczowy, profesjonalny i zawsze przygotowany. Miałam przyjemność słuchać wielu zespołów, poszukując właśnie tego jedynego na najważniejszy dzien mojego zycia. Jestem zadowolona z decyzji, pomimo tego ze zrezygnowaliśmy z przaśnych utworów disco polo i przyśpiewek, zespół dopasował repertuar do oczekiwań gości w taki sposób, ze parkiet był stałe pełen. Bardzo dziękujemy i polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękujemy bardzo za poprowadzenie naszej uroczystości weselnej! Przyjęcie było bardzo udane, goście bawili się do białego rana, muzyka dostosowana do starszych i młodszych osób. Klimat weselny był w pełni zachowany, Panowie przywitali nas z akordeonem i tamburynem grając marsza, wychodzili również za stoły z biesiadą grając i śpiewając, dzięki czemu jednoczyli się też z gośćmi na sali. Kontakt z Panami był bardzo dobry, świetnie reagowali nawet na niespodziewane sytuacje, stale wplatając poczucie humoru. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za fantastyczne poprowadzenie naszego wesela. Bardzo polecamy ! :) 

Justyna i Dominik, 21.08.2021r. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×