Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestemwkropie

bzzyk band

Polecane posty

Gość Deola
Polecam w 100% bzzyk band, my jesteśmy bardzo zadowoleni, goście też, wszyscy bawiliśmy się do rana. Pełna klasa, zespół na miarę XXI wieku. Absolutnie na TAK! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
ja też polecam,fajny zespół i sobie sam pizze zamówi,to mi się podoba a nie jak inni nawet kanapek nie wezmą ze sobą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykkk
słyszałem i bawiłem sie przy trzech kapelach: 36,6 Traveling band Chilicopter są ok inych nie słyszałem,więc nie zabieram głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykkk
do człowiek z branży zespół na weselu ma bawić ludzi,nawiązać kontakt,zagrać i zaspiewać wszystko ale jedno jest w 100% pewne nie musi grać koncertu jak Vini Band,może ale nie musi. Kwestia ceny to prywatna sprawa tych co zamawiają i na pewno sugerowanie odnośnie instrumentarium i liczby ludzi w kapeli jest tak ważne jak snieg w lipcu. Zespół ma bawić,to jest jego zadanie. Oczywiście lepiej i przyjemniej gdy będzie w kapeli wirtuoz gitary czy maestro skrzypiec,albo drugi Namysłowski ale jest kwestia drugorzędna. Poza tym znam "muzyka" po szkole na Bednarskiej,który nie zna nut i agenta ubezpieczeniowego,który jest liderem 4 os kapeli i choć nie gra na niczym,to spiewa przyzwoicie a co najważniejsze potrafi porwać ludzi do zabawy. Więc nie pierdziel głupot i nie mierz wszystkich swoja miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titto
Travelling band to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły Młody
bzzyk-band pisze: 'Koszt ok 6000 zł . Oferujemy skład 4 osobowy z saksofonem, instr klawiszowe, wokalistka, wokalista' potem dodaje: 'Mozemy zagrac w skladzie 3 osobowym z w/w wokalista za 4400' zapytam, może przyjadą z magnetofonem za 4000zł i sam bedę sobie puszczał... nie polecam tego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczemny dziad 03
zgadzam sie z przyszłym młodym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagłoba
:) Travelling Band to dobry wybór - zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodi28
Bylem na ich weselu pare tygodni temu, grali u mojego brata.. graja dobra muze, jednakze sa tz minusy, wokalista nie przepusci zadnej d**y ''nawet panny mlodej'' a szef zespolu to alkocholik, zbluzgal moja dziewczyne za nic. Ogolnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona_panna młoda
Bzyyk był zespołem na moim weselu... Zespół broni się jedynie dobrym wokalem i saksofonem,reszta to dno,zarówno pod względem organizacyjnym jak i podejściem do klienta,a za taka cene można wymagac i to wiele! Wyrobili sobie markę i na niej jadą,ale niestety z takim brakiem szacunku do klienta dawno sie nie spotkałam. Jakbym jeszcze raz wybierała nigdy bym sie na nich nie zdecydowała,szczerze nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil st
Witam, grali u mnie jakis czas temu, ogolnie maja dobry repertuar, rewelacyjny wokal oraz saksofoniste i to na tyle by bylo jesli chodzi o plusy, bo jesli placi sie ponad 7 tysiecy zl za zespol to z pewnoscia powinni dawac z siebie wiecej. Przykro mi mowic ale ten mily pan ,szef zespolu, na koniec wesela praktycznie byl wynoszony bo tak sie wstawil, wiele chamskich zachowan, odzywek do gosci itd.. gdybym mogl cofnac czas, wybralbym inny zespoll. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu bzzyk, szef zespołu:" Pozdrawiam wszystkich polaków" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szemiot
ja polecam wam z całego serca - TRAVELLING BAND -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubal
Idziemy ze znajomymi na Sylwka,gdzie będzie grał Travelling Band. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam ! Najlepszy zespół na wesele to The best band !! Nazwa mówi sama za siebie ! Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo. Forum jest na temat zespołu Bzzyk Band, ale widzę, że na marce i renomie tego zespołu przy pomocy forum próbują się wybić jakieś nieudaczniki nieczystym zagrywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hemana
Mam doświadczenie z zespołem Bzzyk w składzie: Sylwester, Bartek (wokal), Agnieszka (wokal) + saksofonista z wesela w maju 2014 r. Stosunek ceny do jakości oceniam na 4/10. Wysoko oceniam: 1.poziom muzyczny zespołu: profesjonalne głosy, 2. szeroki repertuar muzyczny. 3. Plus za saksofon. Nisko oceniam: 1. prowadzenie imprezy: animacje i interakcje z gośćmi. Próby animowania gości, rozruszania, zabaw dla nich wymagały kilku interwencji po naszej stronie 2. dłuuugie przerwy. Wiem, że w kontrakcie było, ze 40 minut grania, 20 minut przerwy i byliśmy tego świadomi, ale proporcje te w pierwszej części naszego wesela zostały zaburzone. granie/przerwy nie współgrały z tym, co działo się na sali wśród gości, np. zespół zaczynał grać, gdy np. był podawany deser albo jedno z dań, gdy goście przysypiali wówczas był czas na deser. 3. niskie zaangażowanie członków zespołu w powodzenie imprezy: znudzone miny przy stołach (tu subiektywne odczucie), pozostawiania instrumentów i oddalanie się na przerwy przy pełnym parkiecie gości, niedopasowane teksty np. niech gości z Grecji pokażą jak się tańczy zorbę, gdy tylko narzeczony jest Grekiem. Nieprzygotowanie i brak powiadomienie nas o tym, że wszystkie gadżety, np. do zbierania na wózek trzeba przygotować samodzielnie. Zostaliśmy podstawieni przed faktem dokonanym w momencie oczepin. Obsługa klienta sprowadziła się tylko do momentu sprzedaży. Od momentu wpłacenia zaliczki zespół nie kontaktował się z nami z własnej inicjatywy ani razu. Dodatkowo próbował zmienić skład zespołu na kilka dni przed weselem, w momencie, gdy się z nimi samodzielnie skontaktowaliśmy. Jeśli zależy komuś nie tylko na ładnych głosach, ale też fajnym prowadzeniu imprezy i współpracy z zaangażowanymi ludźmi to odradzam. Niestety to nasze rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzyk do Hemana
Odpowiadam tutaj gdyż nie chcę się tłumaczyć za każdym razem przyszłym Klientom z wpisów na forum: 1. Jaki wpływ mieliśmy na przerwę na obiad skoro przed pierwszym tańcem para młoda nie mogła ogarnąć się przez pół godziny do I tańca bo szukali m. in. "baniek mydlanych dla gości gdyż "gdzieś się zgubiły" , choć podchodziłem kilkakrotnie i pytałem kiedy w będą gotowi bo potem będą pretensje, że przerwa była za długo. Kiedy w końcu się ogarnęli manager sali poinformował mnie, że wydawany jest za chwilę deser a za 40 minut kolejne gorące danie. Na co mieliśmy czekać? na jeszcze dłuższą przerwę?Kelnerzy musieli wydać a my musieliśmy zagrać więc czas wydłużył się przez brak ogarnięcia pary Młodej do I tańca. 2. Dostaliśmy Playlistę 200 utworów od Pary Młodej, które należy puszczać w przerwach, na których znajdowało się ok 30 piosenek greckich z racji tego że dziadek Pana Młodego był Grekiem. Skoro dostaliśmy taką playlistę, skąd mieliśmy wiedzieć , że na sali..... nie ma żadnego greka ..po co więc tyle numerów greckich. Taki tekst padł przy zorbie bo myśleliśmy, że kilka osób jest z Grecji ( brak totalnej wyrozumiałości i czepianie się) Jeden cytat:"np. niech gości z Grecji pokażą jak się tańczy zorbę, gdy tylko narzeczony jest Grekiem" Skoro narzeczony jest Grekiem to skąd mieliśmy wiedzieć, że nie ma nikogo z Grecji( wesele na 200 osób) oprócz niego skoro wcześniej przy toście za rodzinę Pana Młodego ujawniła się garstka osób wznosząc toast. Poplątanie z pomieszaniem. 3. Co Pani ma na myśli pisząc " wszystkie gadżety''? jedyne co było potrzebne to cokolwiek na pieniądze na zbieranie na wózek ( pierwszy raz nam się zdarzyło, że ktoś miał o nas o to pretensje( myślałem, że to żart) 4. Co do składu: w umowie mamy zapisane, że możliwa jest zmiana składu z przyczyn od nas niezależnych. Na życzenie Pary Młodej zatrudniliśmy naszego byłego wokalistę, którego stawka wzrosła a stawka za wesele pozostała ta sama dla pary Młodej( różnicę wziąłem na siebie po to tylko aby para Młoda była usatysfakcjonowana). 5. Ad. do spostrzeżeń odnośnie odpoczynku zespołu przy stole: Podczas gdy na scenie dajemy z siebie wszystko nie uważam, że naszym obowiązkiem jest uśmiechanie się podczas przerwy przy stole jedząc zupę. A teraz niech podsumowanie mojego wpisu stanowi fakt, że goście czekali na Parę Młodą przed salą ....prawie godzinę, gdyż Para Młoda postanowiła zrobić sobie sesję zdjęciową po ślubie przed weselem. Gości nie dostali w tym czasie żadnego aperitif Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań by usatysfakcjonować Parę Młodą oraz wypełnić rzetelnie swoje obowiązki jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za brak organizacji ze strony Pary Młodej. Powyższy post stanowi jedynie odpowiedź na ewentualne pytania ze strony naszych przyszłych Klientów. Temat uważam za zamknięty. Dziękuję za uwagę ;) Z poważaniem Sylwester Komar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK83
Panie Sylwestrze i drodzy czytający, "Feedback is a gift" - ten wątek ma na celu sprawienie, żeby Bzzyk Band na kolejnych weselach trochę bardziej przykładał się do swojej pracy i zaoszczędził młodym parom mnóstwa stresu w najważniejszym dniu ich życia: 1) odbijanie piłeczki w stylu "a goście to nawet nie dostali aperitifu" (btw: nieprawda) nie ma żadnego związku z tematem, którym jest ocena Państwa pracy. Nawet samo podnoszenie takich wątków jest słabe... 2) Ze swojej strony zespół nie wykazał przed weselem żadnej proaktywności w kontakcie , żadnych pytań, propozycji itd. Nawet o planowanej zmianie głównego wokalisty/wodzireja dowiedzieliśmy się, kiedy zapytaliśmy kilka dni przed weselem, czy wszystko jest jak w umowie. 3) praktycznie zawsze na weselach to zespół organizuje ew. gadżety do planowanych zabaw - chyba, że ustali się inaczej. Zaskakiwanie państwa młodych w stylu ogłaszania wszystkim zabawy bez upewnienia się, że koszyki są na miejscu jest niefajne i powoduje chaos. 4) kilka razy uprzejmie prosiliśmy o więcej animacji, wyciąganie ludzi na parkiet itd. po czym znów okazywało się, że zespół siedzi przy stoliku i siedzi na fejsie itd, a na parkiecie pustawo (mimo 200 osób na sali). Tak jak pisaliśmy - kiedy zespół grał, śpiewał i animował imprezę - było bardzo fajnie. Jednak naprawdę brakowało zespołu zaangażowania, zarówno przed imprezą jak i w trakcie. Większość osób bierze ślub pierwszy raz w życiu, a od zespołu, który na weselach regularnie, przydałoby się trochę więcej proaktywności i przeprowadzenia przez wszystko, co dotyczy opracy muzycznej i animacji. Mam nadzieję, że na kolejnych weselach zespół będzie jednak prezentować się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam,Travelling Band to dobry wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zespół muzyczny z malopolski After band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreczmar
Przyłaczam się do głosów pozytywnych o Travelling Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabandsuperband
zdecydowanie polecam BALA BAND! grali u mnie - pełna profeska - czułam się momentami jak na koncercie gwiazdy - światowe hity taneczne i nasze polskie - dogodzli i młodym i starszym, muzyka 100% lajf - znakomici muzycy - kilku nawet kojarzę z TV- wokalistka - szacun! - prowadzący MC - klasa i fajne poczucie humoru. Ten najwazniejszy dzień w moim zyciu - tylko z Bala Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu gdzie grał AfterBand naprawdę zawodowy zespół polecam 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do d**y!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie odradzam. Miałam 18.10.2014 z nimi zabawę ,,powiedzmy" zabawę. Do kitu. Całą kasę biorą I DLA MNIE imprezowiczki są do niczego. Chociaż by się poczuli i wzięli mniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM!!!! POWAŻNIE... żero zaangażowania, pomysłów... nic zero nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×