Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

No za szybko,jakos bedzie trzeba dac rade,a co do pomocy to moja mama bardzo mi pomaga tak ze mysle ze damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to z mlekiem w proszku??? Dlaczego Ci powiedział, że nie będziesz karmić??? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to żart, jemu po prostu chodzi o to żeby mi trochę kilogramów zostało, bo ja tak normalnie ważę 40 kilo. Więc za mało, a przytyć nie mogę. I to nie chodzi o to, że ja nie jem, czy za mało jem. Najbardziej to lubię boczek wędzony a ze słodyczy to najbardziej kabanosy lubię :). Zresztą zobaczymy jak to będzie, z Kubą trochę się męczyłam przy karmieniu, więc nie chcemy powtórzyć tego błędu i nerwów :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zaczynam pierwsze zakupy, oczywiście niewiele tego muszę kupić bo mam wszystko po Kubie, ale parę rzeczy trzeba nabyć :) uwielbiam kupować takie rzeczy, oczywiście ciuszków nie kupuje, bo raz, że po Kubie to jeszcze bratowa ma dwóch synów (rocznego i 8 lat), więc tyle tego jest, że jej ten mały połowy już nie nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,co tak ucichlyscie jutro czeka mnie wizyta.Normalnie u mnie zima na calego masakra jakas dziewczynki jak sie czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też odsłoniłam rolety, i .... śniegu po kostki, zamieć, zawierucha i w ogóle powrót zimy, a drogowcy...? Jak to drogowcy, nie widzą, jakżeby to w marcu śnieg? przecież to już prawie lato :) Ja się czuje nieźle, chociaż dzisiaj jakoś ciężko mi się oddychało, od spania na boku znowu bolało mnie prawe biodo, ale ogólnie to spoko. Daj znać dzidzia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akocz... moja droga, ja ważyłam przed pierwszą ciążą 41kg. W ciąży przytyłam 25kg... potem je zgubiłam. Teraz znowu ważyłam 41kg i zaszłam w ciążę ;) Mierzę 158cm więc... do wielkich nie należę ;) Wiem, o czym mówisz... a słodycze kocham... ;) Czuję się dobrze. Jutro mam lekarza, więc napiszę po lekarzu :) Dzidzia a Ty pisz, jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wizyte mam dopiero na 18 tak ze jak bende po to napewno napisze,u mnie zima pelna para nawet na spacerku nie bylam za dlugo,teraz w sobote mam chrzciny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozumiemy się matakusia, nie wiem jak ty, ale ja naprawdę chciałabym przytyć. I dlatego zastanawiam się nad tym karmieniem, oczywiście nie od pierwszego dnia :). Bo jak z Kubą się męczyłam to byłam nieszczęśliwa, a nieszczęsliwa mama to nieszczęśliwe dziecko. Dlatego to jest taka decyzja, której ja jeszcze do końca nie podjęłam. Nie wiem. Oczywiście pewnie wszystko wyjdzie w praniu. Kurczę najgorzej, że nie mamy imienia i nie mamy też pomysłów :(. Mały daje mi już czadu w brzuchu, krzyż mnie boli, bo oczywiście po co sobie odpoczywać, jak trzeba posprzątać. pozdrawiam i uważajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... ja też bardzo chciałam przytyc, ale nie działała na mnie nawet carbonarra ze smietanki 36% o godz. 23-24 w nocy, 3-4 razy w tygodniu... No nie i koniec ;) Co do karmienia, to oczywiście, ze najlepoiej jakbys karmila piersia, ale jak masz byc nieszczesliwa ztego powodu, to nie karm :) Ja z kolei kochalam to.. i na pewno bede karmic :) Każy robi jak mu lepiej, wygodniej... :) No, ja jestem przed lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze wczoraj nie pisalam ale jakos czasu braklo,bylam u lekarza i moja Pani doktor po dokladnym zbadaniu mnie i zrobieniu usg stwierdzila ze na 90 procent moge byc w ciazy ale moze to byc bardzo wczesna ciaza i jeszcze nic nie widac,tam w srodku jest wszystko rozpulchnione i kazala przyjsc za dwa tygodnie zeby juz co kolwiek zobaczyc.Jak narazie mam delikatne bole brzucha i piersi zaczely mnie troche pobolewac i nic pozatym a wy jak sie czujecie,matakusia jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wagi to przed ciaza wazylam 55kg przytylam 23 ale oczywiscie troche po porodzie zostalo na chwile obecna waze 64kg az sie boje jak zaczne tyc to bende wygladala jak slonica hehehe ale mi to wcale nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj był lekarz i za tydzień tez bedzie, poniewaz to 5tc i za wczesnie zeby uslyszec serduszko. Pecherzyk jest, ciaza jest, a serduszka widac, ani slychac jesczze nie bylo, wiec... do wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matakusia Dzidzia spokojnie za chwilę usłyszycie serduszka jak dzwony :) Ja byłam w poniedziałek na wizycie - wyniki ok, mała waży 682g :) Macie może jakiś pomysł na prezent komunijny? W maju mój starszak ma przyjęcie a ja nie mam pomysłu co mu kupić... zawsze jak o czymś marzy to staramy się mu to kupić... Co do zimy to u mnie też śniegu pełno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze,matakusia to mozna juz gratulowac,Tolanka a co do twojego starszego synka to co lubi moze cos z elektroniki,teraz tablety w modzie albo jakies gry.Mnie za rok tez czeka komunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak sie czujecie,matakusia dzisiaj masz wizyte daj znac jak bedziesz po ja ide za tydzien w poniedzialek :) jejku u mnie jest taka zima ze ho ho sypie i mrozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo z pogodą a ja już dawno nie zapinam się w żaden płaszcz :( z brzuchem na wierzchu chodzę ale nie opłaca się na chwilę czegoś kupować szkoda kasy :( ... To czekamy na wieści z wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Byłam, serduszko bije i cudownie było je zobaczyc i uslyszec :D Wszytsko jest w porzadku. Za tydzien we wotrek ide do swoejgo lekarza, bo teraz bylam u innego, dlatego, ze moj zachorował, a ja musiałam isc dziś! Po pierwsze nie wiedzialam, czy bedzie serduszko, a po drugie, skonczyl mi sie duphaston a potzrebowalam recepte. O pogodzie nawet sie nie odzywam, bo... szkoda gadac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze u was wszystko dobrze,matakusia moje gratulacje a i czemu bierzesz duphaston mam nadzieje ze nic powaznego sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no matakusia po co ci duphaston, on chyba na zagrożenie jest, co? Ja byłam w poniedziałek, wszystko jest ok. Mały waży ponad 1,5 kg, ma 30 cm. Nie jest okręcony pępowiną już, i jest tyłkiem z boku, mam nadzieję, że się okręci główką w dół, w sumie ma jeszcze czas. Oczywiście mój mąż zapytał czy ja mogę sprzątać itd., a ta zaczęła wymyślać, żebym nic nie robiła, a najlepiej nie chodziła po schodach (mieszkam na 3 piętrze bez windy i mieszkanie mam dwupoziomowe). Ale zwolnienia mi nie dała, teraz jestem na zwolnieniu od lekarza rodzinnego, ale moja gin nie wie. Ja nie prosiłam bo z tego co wiem to kasuje 80 zł za zwolnienie. Ale z drugiej strony mogę troszkę wykorzystać męża, żeby sprzątał. Dała mi magnez, żebym za szybko skurczy przypadkiem nie miała i kazała powtórzyć odczyn Coombsa i TSH, bo mam za niski cukier na czczo, tzn. mieszczę się w przedziale, ale na dolnej granicy. Paczki z zakupami dla niunia (bo jeszcze nie ma imienia) zaczynają przychodzić, Kuba zachwycony, że może je ze mną rozpakowywać, cieszy się każdą rzeczą, i oczywiście powtarza, że to dla jego dzidziusia. Fajny jest. Mam nadzieję, że potem też będzie się cieszył. A tak wogóle to chyba mi chumor nie dopisuje za bardzo, ale to chyba przez tą pogodę. Piszcie dziewczynki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akocz to już prawdziwy klopsik ;) Pierwszy raz słyszę żeby za zwolnienie lekarz brał kasę! Szok!!! Z humorem - to ja mam ostatnio mega nerwa wszystko mnie denerwuje :( i jeszcze emek w piątek na prawie tydzień wyjeżdża więc zostanę z łobuzami zakupami i w ogóle ze wszystkim sama :( to też mnie dołuje... a i jeszcze pies do tego... a ja też na 3 piętrze mieszkam... Ja wizytę mam teraz 9 kwietnia dopiero :( Matakusia to wspaniale że serduszko pięknie biło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co tam u was jak sie czujecie,ja wczoraj bylam u mojej Pani gin na wizycie i jestem w 5tc ale najgorsze jest to ze nie bylo jeszcze serduszka powiedziala mi ze tak moze byc ze moze owulka mi sie przesunela i w razie co mam brac duphaston i po swietach mam kolejna wizyte,tak ze jeszcze troche a osiwieje z tego wszystkiego,jak tam przygotowania do swiat i jaka pogoda bo u mnie chyba wiosna zaczyna pomalu zagladac pozdrawiam i czekam na same pozytywne wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia1234 spokojnie to jeszcze wcześnie na następnej wizycie będzie biło jak dzwon! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzidzia, w 5tc mi też nie było widać bijącego serduszka. To jeszcze nie czas na to, więc spokojnie. Bierz Duphaston, ja też brałam i biorę nadal. Ja byłam na wizycie wczoraj, wszytsko w porządku. Serduszko bije a dzidzia ma cały jeden centymetr, więc już kawał baby lub chlopa ;) Czuję się już dobrze, choć tydzień miałam mdłości, ale bez wymiotów na szczeście. Akocz, serio płacisz za zwolnienie?? To aż... nieprawdopodobne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem nowa na waszym forum. Tydzień temu dowiedzialam sie że tez jestem w ciąży. Tak sie cieszę, ale na razie postanowilismy z mężem jeszcze się nikomu nie chwalić, bo uważamy że to za wcześnie. A wy kiedy powiadomiłyście najbliższą rodzinę? My zamierzamy tak za miesiąc, to będzie ok12 tc, będę po badaniach i wszystko będzie jasne. BTW to zaskakujące że kilka z was tez ma wizytę na 9 kwietnia, może chodzimy do tego samego lekarza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem nowa na waszym forum. Tydzień temu dowiedzialam sie że tez jestem w ciąży. Tak sie cieszę, ale na razie postanowilismy z mężem jeszcze się nikomu nie chwalić, bo uważamy że to za wcześnie. A wy kiedy powiadomiłyście najbliższą rodzinę? My zamierzamy tak za miesiąc, to będzie ok12 tc, będę po badaniach i wszystko będzie jasne. BTW to zaskakujące że kilka z was tez ma wizytę na 9 kwietnia, może chodzimy do tego samego lekarza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :) Witamy asiu :) Ja jestem z Konina, co już wcześniej pisałam :) Gratuluję bardzo fasoleckzki :) My mówilismy od razu... na co czekac? Wierzyc w zabobony? Nie.. Ja juz pierwsza ciaze mam za soba, do drugiej podchodzi sie ciut inaczej, ale... w pierwszej tez wystzscy wiedzili od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×