Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość catepillarka

Prezent ślubny - prośba

Polecane posty

Gość catepillarka

Hej wszystkim kobietkom W sierpniu idę na ślub do kuzyna. Nie wybieram się na wesele, jestem studentką i chciałabym kupić młodym jakiś symboliczny prezent. Myślałam o zegarze takim za około 100złotych. Czy myślicie że to dobry pomysł? Chciałabym też do środka włożyć kartkę z liścikiem pamiątkowym. Zastanawiam się nad cytatem, który pasowałby do prezentu czyli coś o czasie spędzonym razem, o przemijaniu itp. Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
lepiej daj im tę 100 i beda bardzie jzadowoleni z takiej kwoty niz zegara. Sama niedługo wychodze za maz i uwierz mi jakby mi ktos dał zegar byłybym zła, mam juz jeden zegar w pokoju i mi wystarczy. Skad wiesz jak maja urzadzone mieszkanie mlodzi, czy ten zegar bedzie im potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catepillarka
wypowie się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catepillarka
hmm w sumie masz rację ale taki prezent byłby chyba milszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
popieram wypowiedz wyzej, nie dawaj zegara, juz chyba lepiej reczniki. Najlepiej pieniadze. dzis jest tyle róznych rzeczy w sklepach, naprawde ciezko trafic w gust mlodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysmy szli z kolega na
slub jego brata i dalismy po stowie i kieliszki za 200 zl oraz alkohol bo mlodzi powiedzieli ze nic nie chca. Jednak nie kupilibysmy im prezentu co do ktorego nie wiedzielibysmy czy gtrafimy w ich gust. lepsze 50 zl niz zegar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
czy byłby milszy? no nie wiem, jak maja kilka zegarów, albo kupisz taki ktory im sie nei podoba, coz najwyzej sprzedadza na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisz liscik w ogole
najlepiej zrob go sama ale daj kase. to nieelegancko ale chyba nie chcesz im zagracac mieszkania czyms co im sie nie bedzie podobac i nawet glupio sprzedac na allegro bo mozesz wpasc w odwiedziny ja bym sie takim prezentem zalamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
wejdz na allegro i poogladaj zegary, jak wybierzesz taki najgorszy pomysl ze ktos taki mogłby Ci dac, w sumie nie kazdy zna Twoj gust. co wtedy bys czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała18-87-1987
a co myślicie o ładnym komplecie ręczników lub ładny ciepły koc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka zegara
Wypowiem się, gdyż właśnie tak się zlożyło, że w zeszłym roku z okazji ślubu dostaliśmy taki prezent od znajomych, którzy nie mogli byc na weselu. Dostaliśmy zegar, ale wiecie co? Bardzo fajny. Taki na ścianę, bardzo, hmm, nowoczesny i nietypowy, akurat idealnie w stylu naszego mieszkanka. A że nie mieliśmy żadnego zegara na ścianę, więc oczywiście powiesiliśmy go i wisi do dziś. Co prawda jest na tyle nietypowy w formie, że trudno na nim czasami odczytać godzinę, ale służy też za ozdobę ściany. Został zakupiony w sklepie Flo, więc na pewno nie był przesadnie drogi, a jaki fajny. Sama w życiu nie kupiłabym zegara, a tak to przynajmniej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panta_rei
albo moze daj im kosz z kawa i slodyczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katepillarka
taki kosz kojarzy mi się tak bardziej codziennie imieninowo itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
a ja rozumiem intencję autorki-chce dać prezent ,ktory byłby pamiątką a nie 100zł.Ale faktycznie albo dokładnie zorientuj się w jakich gustują albo faktycznie może piękny pled zawsze się przyda a i życzenia o ciepełku rodzinnym też będą do tego pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
najbezpieczniejsze prezenty w granicy 100z ł: -ręczniki, -pościel (dl a2 osób!) -zestaw kawowy - filiżanki itp -coś do kuchni - blender czy inny niedrogi a potrzebny mały robot -szkło- kieliszki do wina, wódki itp, , zestaw szklanek do drinków ..... tylko ni ezegar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolałabym
pościel, ręczniki, jakieś naczynia czy coś podobnego - są to rzeczy, których nigdy za dużo. co do zegara to jedni się ucieszą, inni Ci dupę obrobią że nie masz gustu albo coś jeszcze innego. trudno wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościel i ręczniki tez odpadaj
Pościel i ręczniki to też nie jest zbyt dobry pomysł, bo ja np. mam łazienkę urządzoną na zielono i czerwone, różowe albo fioletowe ręczniki po prostu by mi do niej nie pasowały. To samo z pościelą... mamy kołdrę 200/200, a ktoś kupi mi poszwę 160/200 albo 140/200 i co ja z tym zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×