Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty-wkurzona

anti-perspirant-- moje przekleństwo

Polecane posty

Gość anty-wkurzona

znowu w pośpiechu kupiłam anti-perdpirant zamiast zwykłego dezodorantu!!!! Jak mam założyć ubranie i go nie pobrudzić? Jak podnosze ręke to też mam śnieg! Jak Wy używacie tego dziadostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze słyszę
po prostu widocznie na taki trafiłaś - bo ja używam tylko antyperspirantów i nie mam żadnego "śniegu". Może odczekaj chwilę, zanim się ubierzesz, albo kup inny dezodorant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
Zgadzam się z opinią że anty brudzą ubrania, ja juz próbowałam kilku ale zawsze się kończy tak samo tj po kilku urzyciach wywalam go do kosza, i też kupuję zwykłe dezodoranty tylko perfumowane np Gosha czy nike. Są twałe i nie niszczą ubran:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ja używam sztyftów
antyperspirantów i nie mam zadnych problemów, skóra mi sie nie łuszczy i nie niszczą ubrania, moze tylko białe wąskie bluzki z czasem robią się zółtawe pod pachami ale to chyba tak będzie ze wsztystkimi białymi ciuchami, nie wiem czy to wina antyperspirantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-wkurzona
mąż kupił sobie sztyft i tez nie uzywa a ze zaklada czarne koszulki to masakra.Nie wiem dlaczego tak maly wybór jest dezodorantów.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, w sklepach nie ma zbyt dużego wyboru dezodorantów. Ja noszę głównie czarne ubrania i też swego czasu bardzo przez to cierpiałam, bo wszędzie miałam białe ślady. Teraz zamawiam takie kosmetyki na esentia.pl. Zarówno dla siebie jak i dla mojego narzeczonego. I ceny konkurencyjne do tych w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkkkka
a ja kupiłam za 70 zł dezodorant z 4 miesiace temu z firmy estee lauder anti perspirant.Nie zostawia śladów ,bardzooooo ekonomiczny,potrzeba go bardzo mało,trwały..super.Jeszcze sarczy na kolejne 4 miesiące.Wcześniej zużywałam jeden na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
bardzo polubiłam te nowe rexony perfumowane Dezodoranty w sprayu nie brudzą (aż tak bardzo) jak sztyfty czy kulki, no i akurat te Rexony spełniają swoją rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje Nivea w rolce pod pachy:) (Pearl beauty, albo Double effect- te pieknie pachna) i zainwestujcie dobre w prefumy. Starczaja prawie na rok. Pachna przez caly dzien, a nawet i dluzej. Moja kurtka np. pachnie kilka dobrych dni. Deodorantu w spreyu nie uzywam chyba z 10 lat. Mam, ale sluzy raczej do odswiezania powietrza w lazience:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie i dla mezczyzn tez polecam Nieva w rolce. Te co wczesniej podalam maja perlowy kolor, ale nie zostawiaja sladow (tez lubie czarne ubrania) Ale sa tez zupelnie przezroczyste, jak ktos mi nie wirzy ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
Mam i używam bardzo dobrych perfum :) Dezodoranty, o kórych pisałam wcześniej polecam, bo są to jedne z niewielu, które nie podrażniaja mi skóry, a przy tym są skuteczne. zapach ma tu drugorzędne znaczenie, poza tym - nie oszukujmy się - jego trwałośc i moc są znikome i wg mnie nie kłócą sie z perfumami. Wszelkiego rodzaju roll-ony i sztyfty zapychają mi pory pod pachami i robia mi iśe stany zapalne, większość też masakrycznie rpzesusza skórę. Perfumowane rexony nc takiego żłego nie robią PS. do odświeżania powietrza w mieszkaniu najlepiej sprawdza sie otwarte okno i czystość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberal girl - Zabrzmialo to dwuznacznie? Sorry, nie chcialam, zeby wyszlo, ze spreye do niczego wiecej sie nie nadaja innego jak do odswiezania powietrza. Domyslam sie , ze chcialas mi dogrysc. Zapewniam Cie, ze mam bardzo czysto w domu , a okna sa zawsze otwarte. A ty nigdy nie stosujesz zapachow do powietrza? Bo ja uwielbiam rozne tego typu perfumy, czy to w sojacych sloczkach, czy to swiece zapachowe, a najbardzie polubilab sprey do tkanin (firanki, dywany , sofe pieknie pachna.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam tylko
antyperspirantów i faktycznie, niektóre brudzą ubranie, szczególnie czarne. Z czystym sumieniem mogę polecić Adidasa w kulce, z tym, że raczej dość długo wysycha, a ostatnio kupiłam ten mineralny Garniera i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
:) e tam dogryźć, nie umiem nawet przecież :) lubię naturalne olejki w kominku zapachowym sztuczne zapachowe spraye wykręcają mi nos na lewa stronę :), dlatego gdy napisałaś o tym dezodorancie w wc - prawie poczułam ten zabójczy areozol z mieszaniny "aromatów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie :) Musze powiedziec , ze ten niweluje bardzo dobrze te mieszanke:)))))))))) adidas control O! Wlasnie taki polecam zwolennikom sprey`ow:) Ladnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fa jest ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×