Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrrrraaarrr

impreza w pracy/wkurzona na maxa

Polecane posty

Gość wrrrrraaarrr

umowilismy sie na grilla z ludzmi z pracy, wszystko bylo planowane od paru tygodni, w parku, ladna pogoda, jak juz tam jechalismy z mezem to zaczelo padac (dosc drobny deszczyk), dojezdzamy na miejsce i dostaje smsa, "impreza przeniesiona do x domu oto adres" wzielam psa ze soba (wczesniej mowilam ze wezme go), wiec pisze smsa co i jak z psem, manager mi odpisuje, ze jak pies to nie. Wkurzona jestem na maxaa! nie po to sie tluklismy przez pol miasta, zeby bedac na miejscu dostac smssa ze zmiania planow, uwazam ze to nieodpowiedzialne!! Dodam, ze nie tylko ja! Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrraaarrr
juz nie pada :) w chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba logiczne ze jak pada to sie impreze przenosi do chaty. nie wiem czemu sie tak bulwersujesz ze psa nie chcieli.. tez bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIEDNY MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×