Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fffffeeeeeffdss

SOLARIUM DZISIAJ// GŁUPIE??

Polecane posty

Gość fffffeeeeeffdss

UPAL DZIS GLUPIO ISC NA SOLARIUM?? W TYGODNIU PRAC UJE WIEM NIE MAM CZASU NA NIC, TYM BARDZIEJ NA OPALANIE. DZISIAJ FAK POGODA IDEALAN ALE WOLE ODPOCAC W CHODNYM DOMKU NIZ SIE GDZIES SMAZYC, ALE OPALENIZNA BY SIE LEKKA PRZYDALA BO WESELE ZA PASEM A JA BLADA, GLUPIO ISC DZIS NA SOLRIUM????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia with out Romeo
a mi się śniło dzis że na solarium byłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahwqudgb
Ja w tamtym roku mimo upałow chodziąłm do solarium,bo na słoncu musiałabym spedzic godziny,a w solaruim max 12 min i to w komfortowej oprawie,bo wentylacja,ochładzanie,muzyka.A te 12 min solaruim to jak lezenie na słoncu 8 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwa jakie problemy macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahwqudgb
sahwqudgb podszywie:-) chciałabym byc taka młoda jak ta młodka na fotce :-) niestety zblizam sie juz do 40,wiec nie trafiłes z fotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahwqudgb
Nie dość że stara to jeszcze srakowo brązowa :classic_cool: gust mam i ten szyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahwqudgb
sahwqudgb podszywie :-) akurat mam opalenizne lekka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
przy takim słoneczku ciężko być białym jak córka młynarza a pieniądze lepiej przeznaczyć na lody , czy zimne napoje :) lub jeszcze lepiej sukienkę w kwiaty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Do Egiptu to jeżdżą wszyscy nawet pani Goździkowa co innego Libia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeheheeehh
sahwqudgb jezeli masz odrobine rozumu to wyciagnij wnioski z tego co napisalas: ze 12 minut na solarium jest jak 8 h na słońcu - o ile bardziej szkodliwe musi byc solarium. Jestescie glupimi pustymi laskami, za pare lat bedziecie wydawaly fortune zeby wrocic do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkkkkkkkkkkk
To nawet w niedziele jest otwarte solarium? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×