Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MANIEq

Wszystkie kobiety to zwykłe mięso

Polecane posty

Doszedłem teraz do takich wniosków, szukacie tego jedynego, szarmanckiego, kulturalnego, przystojnego, dobrego w łóżku i co? Puszczacie się ile wlezie jak już go znajdziecie. Nie nadajecie się do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie życzę nikomu takiego losu po 2,5roku odeszła ode mnie miłość mojego życia byliśmy zaręczeni, i co z tego? zostawiła mnie miłość to fikcja a każda prędzej czy później okazuje się szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałem Jej życie jak sen, kwiaty bez okazji, prezenty, przyjeżdząłem na zawołanie, chciała diament to kupiłem prawdziwy pierścionek z diamentem i co? niestety od dziś to dziewczyny będą płakać przeze mnie a nie ja przez nie jesteście do niczgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś miał kiedyś wrażenie że spotkał tą jedną Jedyną osobę? że nikt inny tylko Ta ja tak mam nie wiem czy warto czekać czy wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia Ci powiem, że byłeś dla niej za dobry. Kobieta z czasem przestaje doceniać i szanować faceta, który jest dla niej za dobry i skacze koło niej. Na przyszłość rada: w związku z kobietą potrzebne są kłótnie, awantury i postawienie na swoim. Z umiarem oczywiście. Trzeba im pokazać, kto tu rządzi. A jak jesteś grzeczny, to im się takie ciepłe kluchy szybko nudzą i zaczynają szukać kogoś, kto zafunduje im dreszczyk emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałem z tym sam nie mam z kim nawet pogadać nie mam gdzie wyładować gniewu czuje że wdepnąłem w depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołoch
dlaczego twierdzisz, ze bycie stanowczym, madrym i konkretnym facetem odrazu oznacza bycie dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wrakiem człowieka oddałem Jej wszystko zostałem całkiem pusty czuję jak boli mnie ten bijący kawał mięsa boli dosłownie, zwykły fizyczny ból ale wyłączam zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz z Konina
Ja moge ci obciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz z Konina
A moze poszukaj sobie faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co bym nie robił to o Niej myślę i to się nasila mam zacząć jeździć na qrwy? w głębi siebie nie jestem zły, nie chcę taki być, przepełnia mnie tylko gniew nie mogę się nad niczym skoncentrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz z Konina
A moze poszukaj sobie faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochałem Ją prawdziwie, tak przynajmniej myślę, nadal Ją kocham mimo że spotyka się z innym była ze mną po rozstaniu na wakacjach, ten wspólnie spędzony czas dał mi cień nadziei że wróci teraz już wiem że nie wróci różne myśli chodzą mi po głowie ale wszystko mi jedno czy jutro będzie dzień nie obchodzi mnie co będzie za miesiąc czy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Warszawy19
Osobiscie proponuje abys wyjal sobie zebro i zczal sam sobie obciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie nie przejmuj się, nie tylko Ty przez coś takiego przechodzisz.. Początki są okropne. Ale czas leczy rany. Choć 2,5 roku to od chooya czasu i dokładnie wiem że cokolwiek by sie nie robiło to wciąż sie myśli o tym kimś. I naprawde różne rzeczy przychodzą do głowy, czasem człowiek pragnie jak najsurowszej zemsty, czasem zaczyna obwiniać siebie że niezbyt dostatecznie dużo zrobił i to jego wina. Pooyebane to wszystko ale cóż, takie życie. Jeśli byłeś aż tak mocno zaangażowany to ciężko będzie.. rok, może nawet odrobine więcej się będziesz z tego leczył. Polecam prace gdzie coś sie dzieje wciąż, gdzie nie ma czasu na myślenie o niej tylko trzeba sie skupić na obowiązkach, w pewnym stopniu pomaga (choć można w pracoholizm popaść ;-) ) a wogole to jak Ci się to wszystko rozwaliło??? odeszła ot tak? czy wcześniej zdradzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wcześniej zdradziła tak czy inaczej poznałac jakiegoś masażystę i stwierdziła że za bardzo się różnimy i nie wyobraża sobie przyszłości ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manieq, a czy zastanawialeś się nad przyczynami tego stanu rzeczy ? Myślę że warto. Wyjrzyj za okno. Cały nasz świat coraz bardziej przypomina burdel. Więc co się dziewić że kiedy coraz częściej stają się dziwkami ? Facetów też to dotyczy. Takie są skutki odrzucenia chrześcijańskiej moralności i stawiania pieniędzy zawsze na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest błędne koło ja też teraz taki będę to przeze mnie będą teraz cierpieć a nie ja przez nie kobiety tworzą takich facetów a tacy faceci tworzą takie kobiety koniec świata by się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×