Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FashionTosklep

Torebki Damskie - zapraszamy na torebkobranie

Polecane posty

Gość FashionTosklep

Witamy Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą torebek damskich. -------------------------------------------------------------- Sklep http://fashion.tosklep.pl --------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajneee
pewnie kupię - thx za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koNewa
Całkiem nie zły towarek i ceny przyzwoite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajneee
mały wybór na tym etorebka :o i nie są wcale lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionTosklep
Proszę o komentarze!!! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą torebek damskich, powiedzcie czego Wam brakuje! -------------------------------------------------------- Sklep: www.fashion.tosklep.pl --------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajneee
mnie się podoba jedna co jest na allegro wystawiona ale mam pytanie czy one są pakowane tak że są zgniecione? raz kupiłam torebke i otrzymałam ją zgniecioną owszem rozprostować ją się dalo ale wymagało czasu by doszla do siebie jak jest w tym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionTosklep
Torebki zawsze pakowane są po kilkanaście w kartony. Wysyłanie bezpośrednio do klienta z takiego kartonu może powodować że torebka ulegnie deformacji. Większość sprzedawców wie jak uniknąć takim deformacją i wysłać ładny towar. Dla zainteresowanych wystarczy taką torebkę wypchać workami, papierami i pozostawić w ciepłym miejscu. Proszę o komentarze!!! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą torebek damskich, powiedzcie czego Wam brakuje! -------------------------------------------------------- Sklep:www.fashion.tosklep.pl --------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionTosklep
-------------------------------------------------------- Sklep: www.fashion.tosklep.pl --------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
Dobre doświadczenia mam ze sklepem z torebkami ze strony www.shopperka.pl . Tu są porząnie uszyte rzeczy z dobrej jakości skóry. Mam od nich teczkę w kolorze miodowym i wszyscy ją w pracy chwalą i pytają – skąd kupiłam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Dobrze mi się nosi torebkę marki TMC ( tu ich sklep - www.torebki-skorzane.pl ). Mam ją od dobrego roku i po skórze w ogóle nie widać śladów użytkowania. A co ciekawe, za torebkę zapłaciłam niecałe dwieście złotych, a wygląda jak te po tysiaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×