Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katii23

orkiestra na przyjecie weselne-Warszawa

Polecane posty

Witam, szukam orkiestry na przyjecie weselne w Warszawie w maju 2010r na dla ok.70 gości, nie na cala noc lecz tylko do północy... Ktoś ma do polecenia jakąś orkiestrę? Piszcie ! dzieki Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
dlaczego tylko do północy? Prawdopodobnie i tak każdy CI policzy normalną stawkę jak za całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez szukam fajnej orkiestry na przyjecie w warszwie na 2010 - ktos moze polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko do północy poniewaz potem mam problem z gośćmi - gdzie Ich położyć spać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerados 222
witam ! proszę podać termin uroczystości weselnej lub wysłać widaomość na e-mail: blueheaven@poczta.fm tel do zespołu 606450920 pozdrawiam dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 12
Zadzwoń do nich www.dance-4ever.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
www.defactoband.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość państwo z Tequili
zapomnieli chyba o prawach autorskich kawalek Breakoutów Kiedy byłem... to aranż sciagniety z płyty Nalepy... Pozostałe tez sa wyciszone od początku,ale słychać wycinanie wokalu z oryginałów i zgrywanie z "wokalem"wokalisty,nota bene - beznadziejnie słabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu na wesele Warszawa, koniecznie odwiedź serwis http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Warszawa/Zespol-DJ/ Zapoznasz się tam ze szczegółowym informacjami na temat zespołów, obejrzysz zdjęcia, filmy wideo z nagraniami, a w razie potrzeby szybko skontaktujesz się z wybranym DJ-em lub zespołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×