Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chce dzidzie

gdzie to sprawdzic-pomocy

Polecane posty

witam mam taka sprawe. rok temu odkupilismy od pewnych ludz mieszkania z piwnicami. okazalo sie ze dawniej do tego mieszkania nalezal jeszcze strych i ogrodek ,ale niby poprzedni wlasciciele sie zrzekli tego.(obecnie niezyja -sprzedawala wnuczka). po roku czasu sasiedzi przyszli do nas i chca bysmy sie notarialnie zrzekli tego ogrodka i strychu. mowia ze to niby ich...ale nierozumiem dlaczego mamy sie zrzekac skoro jest to ich. cala ta sprawa wydaje mi sie dziwna. w naszym akcie notarialnym wprawdzie niemamy wpisanego strychu i ogrodka. ale prawdopodobniej te "dwane zrzekniecie "bylo jeszcze przed wykupieniem mieszkania i bez notariusza. nie ma zadnych papierow na to.a moze sa ale niewiemy gdzie. jak wytlumaczyc ta sprawe. gdzie szukac porady. moze jeszcze nalezy nam sie ten ogrodek i dzialka a o tym niewiemy.jak to sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×