Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanityy

sklep internetowy etorebka

Polecane posty

Gość vanityy

Hej:) Chcialam Wam polecic ten sklep, torebki sa naprawde sliczne i dobrze wykonane! Są tu inne posiadaczki etorebek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn007
Polecam ten sklep. Torebki są dobrej jakości, ciekawe wzory, przystępne ceny. Mam 4 torebki z tego sklepu i jestem zadowolona:) Przy zakupach warto korzystać z kodów rabatowych na 5% zniżki. Kod rabatowy: ab22da5e A teraz czekam na piątą torebkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam obie: Mariettę i Andi. Andi jest bardziej pakowna, choć wydaje się mniejsza. Marietta jednak tez bardzo dużo mieści, ale jest węższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natk_a
Sklep rzeczywiście godny polecenia :) Torebki świetnej jakości (jestem posiadaczką Mizensa Elvie i Emili). Jeśli ktoś będzie zamawiał jakiś model można wykorzystać mój kod rabatowy: ce80b1b4. Dostaje się 5% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka torebek
Rowniez polecam torebki z etorebki a szczegolnie: Emilli, Andi i Elvie -5% na zakupy w etorebka.pl 0461010b - wpisując mój kod rabatowy zapłacisz 5% mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam etorebkę.pl Zachęcam do skorzystania z kodu rabatowego na wszytskie modele e8ea2ea0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katariena1
Nowy kod - poprzednie już prawdopodobnie wygasły - 0280c39e Polecam zakupy w etorebka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZIEWCZYNY!!! :) Jeśli chcecie mieć super torebkę zachęcam Was gorąco do zajrzenia na stronkę z mnóstwem extra torebek:)! >>>>http://etorebka.pl/index.php , gdzie na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie !! Sama jestem zachwycona swoją zdobyczą:) Torebki są wykonane starannie, fachowo i wyglądają lepiej niż na zdjęciach:) SERIO WARTO!!!!! A jeśli chcecie dostać dodatkowo rabat 5% to wpiszcie kod: 3d74b911. Można go wykorzystać nawet kilkukrotnie :)))) więc za każdym razem zyskujecie :))) Pozdrawiam .....ULA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etorekaaa
Bardzo fajny sklep. Obsługa fachowa i bezproblemowa. Dostawy błyskawiczne. Mam od nich 4 torebki, dodatkowo zaopatrzyłam mamę i siostrę :) Torebki dobrze się noszą, są dobre jakościowo. Ja na pewno polecam!!! Dodatkowo, przy zakupie, wpisując kod 58361bea dostaje się 5% rabatu na torebkę. Zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia :-)
@@@@@ POLECAM @@@@@ Kod rabatowy: Sklep eTorebka.pl hej, polecam Wam sklep internetowy z torebkami Zapraszam po RABAT 5% ze strony eTorebka.pl Wpiszcie kod: 3d74b911 - :))) naprawdę Warto@@@!! Polecam gorąco...ale przekonajcie się same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
mam wrażenie, że komentarzy w tym topiku udzieja jedna i ta sama osoba - irytujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy te torebki są ze skóry ?? %5 rabatu to tak baaardzo mało... może firma zrobi 15 % ??? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te same torebki w wyprzedaż, nowości i sklep ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mizensa tandeta nawet nie na jeden sezon :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena_oo
xazui, mówisz, że te torebki są mało wytrzymałe? Kurcze chciałam kupić tą http://etorebka.pl/s03.php?f=0154 ale słyszę wiele skrajnych opini o tym sklepie. Co się dokładnie stało z twoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajmy aby zawsze przed zakupem poczytać opinie o danej firmie,ja kupuje tylko w solidnych i godnych zaufania sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 58361bea
Ja obecnie posiadam 5 torebek tej firmy, siostra 2 a mama 1 :) i są bardzo dobrej jakości. Jeśli trafi się gorszy model, to wymieniają bez problemów i wszystkie reklamacje rozpatrują na korzyść klienta. Polecam przy zakupie użyć kod rabatowy (-5%) na zakupy: 58361bea Torebkę kupi się taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkapa
Witam;) Ja właśnie kupiłam druga torebkę z tej strony- mizensa elegance. Trafiony zakup! Zachęcam do skorzystania z kodu rabatowego : c5c05b4d (5%taniej!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten sklep
wlasnie sobie ogladam kurcze napawde ladne dzieki za linka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinkaM
Ja również polecam ten sklep. Dzisiaj dostałam zamówione torebki, wszystkie są śliczne. Otrzymałam również kod rabatowy: b8468d97 po wpisaniu otrzymasz 5% zniżki na www.etorebka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udhuedhede
wlasnie zamowwilam u nich torebke, bo przesliczna i nie zayzaja kosztow transportu!!! co ostatnio dla mnie jest wazne, bo na Japan Style niezle sobie za to licza:O mam nadzieje, ze jakos tez bedzie dobra, ale wyglada przecudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaM
Którą zamówiłaś? Ja mam szarą Hadi http://etorebka.pl/s03.php?f=0187 i czarną Emili http://etorebka.pl/s03.php?f=0207 obie sliczne, zastanawiam się jeszcze nad andi, jedyne co by mogło sie zmienić to przy większym zamówieniu dostawa powinna być gratis, chociaż faktycznie nie zdzierają. Polecam swój kod na 5%zniżki b8468d97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wvkjkxvds
dzieki, wykorzystalam wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie reklam
Ludzie dajcie spokój z takim ordynarnym spamem. Sklep jak wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam już kilka torebek z tej firmy i nic się nie dzieje :).Zresztą torebki mają dwuletnią gwarancję,więc jaki problem zamówić kuriera na koszt etorebki i ją odesłać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolayna19
z tym kodem (cf470a5a) 5% ZNIŻKI NA ZAKUPY NA www.etorebka.pl POLECAM CIEPLUTKO! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×