Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakiś_Młody

Chwila niepewności - będę tatusiem?

Polecane posty

Gość Jakiś_Młody

Witam! Jestem młody i niedoświadczony jeszcze w tych sprawach. W sobotę uprawiałem sex z moja dziewczyną. Okres skończył jej się jakoś w czwartek. I trwał 5 dni. Z moich obliczeń wynika, że w tym czasie kiedy się kochaliśmy miała dni bezpłodne. (ma okres regularny) Przejdę do sedna. Podczas stosunku używałem gumki. Na pierwszy "strzał" nie zdążyłem wyjść z niej - jestem laik w tych sprawach. Kiedy wyciągnąłem to stwierdziłem, że gumka trochę powyżej zbiorniczka jest pokryta wydzielina bardzo przypominającą kolorem i lepkością do mojej spermy. Ogólnie to się przestraszyłem. Kondom wydawał się cały. Zrobiłem test z wodą - nie rozerwał się, ani nie widać było żadnych malutkich dziurek, ale po wytarciu po chwili znowu był trochę wilgotny (może przesadzam - woda mogła z góry spłynąć). Później nastąpił test na powietrze. Mimo dosyć mocnego nadmuchania, a później duszenia itp nie rozerwał się, ani nie było widać żadnej dziurki + nie słyszałem syczenia. Czy to możliwe, żeby moja dziewczyna miała wydzielinę z pochwy 2 dni po okresie podobną do mojego nasienia? Czy jest opcja, że gumka może przeciekać? Później zrobiłem test na tej samej gumce - test z powietrzem i po mocniejszym zduszeniu pękł (wcześniej zrobiłem malutką dziurkę igłą) Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
pomysłowy dobromir sie znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ty taka zuzyta gume
do buzi sobie wlozyles--------bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
ale ten test po mnie rozbawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie byla wydzuelina kobiety - nie wiesz, ze jak kobieta sie podnieca to tez jest wilgotna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś_Młody
Ejj... Wpierw był test z woda, więc jak to było kiedyś na reklamie... Wyprałem kondoma xP Wiem, że kobieta jest wilgotna, tylko nigdy nie wiedziałem, że jej wydzielina może być bardzo podobna do mojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miclaz
A to nowość :P I kondomy nie są z papieru czy z innego delikatnego tworzywa że odrazu ma przeciekać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
kobiecy sluz tez moze miec barwe spermy... to mi dziwnego.;) nie boj sie, skoro kondom nie byl dziurawy, to nie bd tatusiem.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzień cyklu
to może być już płodny, zależy ile trwają te cykle, dlatego nie powinno sie liczyć tylko sprawdzać, wydzielina to mogła być taka jak kobieta ma gdy jest podniecona albo śluz płodny który występuje jak sama nazwa wskazuje w czasie płodnym. ale jeśli gumce nic się nie stało to się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×