Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to ładnie...

zielony salon i pokój dzienny???

Polecane posty

Gość no to ładnie...

Witam, nie wiem, czydobrze robię-ale chce duży hol, który ma pełnić rolę salonu pomalować na kolor dojrzała oliwka (ew.aromatyczna bazylia).Z tego holu wchodzi się jeszcze do kilku pomieszczeń i w jednym bezpośrednio z salonem sąsiaduje pokój, w którym ma stać wiśniowa kanapa i komody w kolorze olchy. No i ten pokój pomyślałam,że mógłby współgrać z tym holem i wybrałam do niego kolor zapach mięty. Do holu bym zakupiła kanapę w kolrze waniliowym (jedna ściana od strony klatki schodowej ma być w takim własnie kolorze)z jakimiś czekoladowymi dodatkami. Boję się że bedzie za dużo zieleni, chociaż mam terazzielony hol i bardzo ładnie wyglada z drewnianymi drzwiami i jasnymi panelami. poniżej w jakiej kolorystyce to by było: waniliowy na jednej ścianie+kanapa w takim kolorze http://partymania.blox.pl/resource/budyn.jpg zapach mięty, tylko z lekka jasniejszy w pokoju z wiśniową kanapą http://www.pasjonarnia.pl/images/g/g42.jpg i zielona na hol http://www.zgapa.pl/zgapedia/data_pictures/_uploads_wiki_mini_715x00/l/Libya_flag_300.png A sypialnia chciałabym lawendową. I nie wiem czy to dobry pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy nie za dużo
szczęścia... Ja w ogóle nie lubię zieleni we wnętrzu, chyba że w postaci roślin. Z tego co piszesz wnioskuję, że wnętrza masz duże, więc może to będzie dobrze, ale... ja zawsze uważam, że w kolosystyce wnętrz, w których się mieszka im mniej tym lepiej. A u Ciebie wanilia, wiśnia, mięta, bazylia... No nie wiem. Ale zawsze można przemalować przecież :) Więc spróbuj, potem będziesz żałować, że tego nie zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
hmmm...dzięuję za opinię. Przemyśle sobie sprawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjjj
a ja uwielbiam kolory a nielubie mdłych nudnych - sama mam z nobilesa kolor wiosna szczypiorkowy i jest super intensywny zielony - a w drugim pokoju czerwony oczywiście nie wszystkie ściany ale super się łączy - a ostatnio odkryłam coś jeszcze - tapety - są niedrogie, łatwe w ułożeniu u mają swietne wzory - możesz pooglądać na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
KOCHANA OD LAT MALUJEMY TYLKO NA ZIELONO KOLOR USPAKAJAJĄCY NA MAXA SUPEROWY MOIM ZDANIEM PASUJE DO DREWNA I W OGÓLE DO WSZYSTKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
Witam ponownie, mam wątpliwości co do mojego pomysłu-farbe do mniejszego kupiłam -zapach mięty dekorala-także na bank bedzie tak pomalowany pokój. Co do holu się zastanawiam-może zrezygnować z tego zielonego koloru. Pomyślałam,że może by jakiś słoneczny kolor-może bananowy.Nie wiem!!! Tyle tych kolorów,że cięzko się zdecydować.Hol jest duży i przestronny i pięknie nasłoneczniony w ciągu dnia.Pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj koloru pastelowego
moze byc ecru, moze jedna sciane dla kontrastu zrobic ciemniejsza zeby uzuskac głębie i interesujace wnętrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveee
ja mam zielony salon - jedna ścian ciemniejsza w tynku strukturalnym, 2 sciany jasno zielone, na czwartej ścianie jest brązaowa szafa. Korytarz mam żłótawy, taki kremowy trochę też w tynku strukturalnym, ale innym niz w salonie. Wszytsko gra i wygląda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllllla
Ja osobiście nie lubie zielonego, ale mogę się wypowiedzieć w kwesti lawendowego. Ostatnio pomalowaliśmy córce mały pokoik w kolorze malinowy krzew ( bardziej przypomina lawende niż maliny) i 2 ściany w kolorze pastelowa orchidea http://www.dulux.pl/p_kolory_swiata_emulsja.html Efekt wyszedł super, pokoik się powiększył optycznie, na ciemniejszej ścianie ma jasne mebelki. Wyszło bardzo delikatnie, dziewczęco, ale nie jest przesłodzone . Wcześniej pokoik był cały pomarańczowy- podobny do koloru pole kukurydzy duluxa i był znacznie ciemniejszy i wyglądał na małą klitkę. Jestem za lawendą do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
dziękuje Wam za rady, muszę się zastanowić-co do malowania kilkoma kolorami,to jakoś mi się to nie podoba;(. Jestem za jednolitymi kolorami we wnętrzu-ale wiadomo to kwestia gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×