Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strecz-song

Nie dostałam zwrotu podatku ze skarbówki, co to oznacza?

Polecane posty

Gość strecz-song

Nie dostałam jeszcze zwrotu podatku, PIT-a złożyłam 29.04. Czy to oznacza, że z moim rozliczeniem coś nie tak czy możliwe, że mają poślizg. Wiem, że pewnie powinnam do nich zadzwonić i tak zapewne zrobię, ale chciałabym wiedzieć, czy macie za sobą już takie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strecz-song
Dzięki za odpowiedź, wg. moich wyliczeń mi przysługuje, ale siak czy owak, powinni się do mnie odezwać, albo ws. błędu albo pieniędzy? Pierwszy raz się spotykam z takim opóźnieniem, chyba poczekam jeszcze trochę i się do nich odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz najlepiej poczekaj do konca tygodnia .... wydaje mi sie ze jak z rozliczeniem jest wszystko ok to powinny dojśc do końca tyg... Mialy ci te pieniadze przyjsc pocztą czy na konto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strecz-song
Pocztą. No, czekam, czekam, ale trochę się niepokoję, liczyłam na ten wakacyjny zastrzyk gotówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeee wydaje mi sie ze do końca tyg powinnas dostac a jak nie dostaniesz to dzwon a co niech ci odsetki zapłacą.... ty jak bys nie zaplacila to by ci dowalili odsetki i bez gadania trza bybylo zaplacic............... jak ci przyslą to sie podziel hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mowilam
a ja mysle ze komornik moze ci siedzien na karku i wtedy wysylaja kase do komornika czy wierzyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Jakbyś miała jakiś błąd,urząd wzywa do korekty.Przy nie zapłaconych mandatach wysyłają powiadomienia do domu(przerabiam to co rok,rozliczam się wspólnie z mężem kierowcą).Poczekaj do ustalonego terminu i idź do urzędu..telefonicznie nic nie załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strecz-song
Na pewno nie mandaty i nie komornik ;) Urząd skarbowy wrocław-krzyki, żadne wezwanie do mnie nie dotarły. Myślę, że faktycznie poczekam do konca tyg. i pójdę do nich. Gdzie tam się kierować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie najbardzie prawdopodobne że nasza ukochana poczta zawaliła sprawę - sezon urlopowy + nienajlepsza jakośc usług = opóźnienia. też bym się niepokoił zawsze jakas dodatkowa kasa a tu nic... tylko czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strecz-song
Uff, dostałam dziś przekaz, ale poślizg niezły, trochę się denerwowałam, że coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×