Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

z jednym facetem tylko wymieniamy sie spojrzeniami, a mi to nie wystarcza

Polecane posty

:P chcialabym Go poznac, jednak nie chce wychodzic zbytnio z inicjatywa, bo kiedys juz poderwalam faceta i nie wspominam tego najlepiej(fajnie, ze sie wydarzylo, ale jak na razie mam dosc). jak Go poznac? nawet czeesto na siebie wpadamy, jeden pub, autobus, teraz nawet widze, ze byl na wakacjach, gdzie ja sie wybieram w sierpniu:P jednak to tylko takie mijanie sie. mieszkamy bardzo blisko siebie, w dziecinstwie chyba pare razy gadalismy, ale kiedy to bylo... chce Go poznac, aaaaaaaaaaaaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona**
Zacznij kobieto działać.Zagadaj do niego.Masz i tak szczęście ze możesz go widywać bo jak pisałaś często na siebie wpadacie.I nie czekaj tylko działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu to On nie moze? dlaczego tak jest?:O widzi,z e sie patrze na Niego, wiec chyba cos w tym musi byc. jednak czasmai tak sie wstydze,z euciekam wzrokiem :D boje sie znow zadziala,c bo mieszkamy blisko,jak wyjdzie kaszana to bedzie zwala. a poza tym wstydze sie cholernieeee!. ale jak sobie mysle, ze moglabym zobaczyc Go z jakas inna za reke, to chyba bym kota dostala,a nigdy tak nie mialam, z zadny facetem:O moze dlatego, ze widze, ze szuka raczej takiej odpowiedniej dla siebie dziewczyny, nie bierze kazdej jaka sie natknie, bo nigdy go z zadna nie widzialam, chyba, ze po kolezensku. albo jest gejem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona**
Ja też byłam w podobnej sytuacji i tez się obawiałam zagadać do niego bo myślałam ze mnie wyśmieje itp ale odezwałam się pierwsza i ku mojemu zdziwieniu chłopak mnie nie wyśmiał po prostu zaczęliśmy rozmawiać.I utrzymujemy kontakt na gg i czasami sie przypadkowo spotkamy na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no a jak to opisac inaczej? kaszana-zwala:P a o co Ci chodzi zawsze szczery? po prostu teraz sie wszystko poprzewracalo, kobiety graja mezczyzn, a faceci kobiety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wielu się co dzień spogląda. Na niektórych częściej niż na innych. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosjanka wracaj na topik z lakierem do paznokci i się określ :P a co do tematu- pierwsza się odezwij. może on jest niesmiały. tacy tez chodzą po świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczek-->okreslilam sie. ma byc to przygaszony pomarancz:) wiem, ze w temacie zjadlam kolor, ale nizej napisalam. a co do tego, ze na wielu sie patrzy i inni tez na nas patrza. moze i tak, ale to jest specyficzne u nas, moze tylko ja to odczuwam, ale za kazdym razem, gdy stalismy na przystanku, oczekujac na autobus na uniwersytet, to wyczuwalam dziwne napiecie:). raz wchodzilismy jednym wejsciem do busa, to myslalam, ze nie dam rady:P, bo wchodzilismy rownoczesnie. oczywiscie wzrok w podloge i tyle z tego bylo:P pozniej ja Go przylapywalam jak na mnie patrzy, to szybko odwracal wzrok, a pozniej On mnie i tak w kolko:O chce Go! ojaaa:D jednak juz sama nie wiem, czy ja sobie cos ubzduralam, czy rzeczywiscie cos jest miedzy nami, co nas do siebie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda rosjanka "...po prostu teraz sie wszystko poprzewracalo, kobiety graja mezczyzn, a faceci kobiety " moja droga.. pisz za siebie....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie.... ruda i to w dodatku rosjanko.... hmm masz w stopce napisane, iz kontakt z toba grozi zakochaniem... jak widac na rzeczonego jegomoscia to nie podzialalo... alez doswiadcza cie to podle zycie... prawda? to straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shtur się przypomina: "...no, tego Michała co się wtedy, w 8mej klasie, tak dziwnie na Baśkę spojrzał i ona myślała, że on ją kocha, albo co... A on miał rozwolnienie." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu teraz sie wszystko poprzewracalo, kobiety graja mezczyzn, a faceci kobiety emancypacja kolezanko, same tego chcialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predatorka, tylko jeszcze wytlumacz o co Ci chodzi?:D:D jakas zmijowata jestes, czy ja gdzie snapisalam, ze mnie zycie doswiadcza? wyluzuj sie troche, bo Ci zylka peknie. a odwroceniem rol to prawda, teraz kobiety czesciej podrywaja. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soro kobiety czesciej podrywaja to w czym u licha masz problem.. do dziela... podrywaj "faceta z ktorym spojrzenia tylko wymieniasz"... skoro tak uwazasz to zalozenie tego tematu jest bezsensowne... ale zeby zaraz nawywac mnie zmijowata? hmmm no ale zrehabilitowalas sie troska o moje zylki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inteligentna kobieto", prosze nie udawaj madrzejszej, niz jestes. tak trudno wyciagnac prawidlowe wnioski? role sie poodwracaly, ale to nie znaczy,ze mnie to cieszy, nie chce tego, by to kobiety mialy podrywac. to Twoje rozumowanie jest bardzo bezsensowne. powiem Ci,ze Ty nie czytasz tego co sie pisze, albo czytasz do polowy, reszte sobie dopowiadasz. zegnaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem z jakiego powodu ta jazke inteligentna kobieta tak naskakuje, probujac bezskutecznie znalezc blad w moim rozumowaniu:D, moze ma PMS. ja za kudly nikogo targac nie bede, bo nie odczuwam takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa ruska che poznac goscia
chyba predzej dac dupy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda...oddychaj.... wdech, wydech.... ukoi to twoje nerwy zawsze szczery... zastanow sie co piszesz , ze niby ja mialabym szarpac za"kudly" ruda?... ? rozum ci odjelo czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
jak jestes tak niesmiala to napisz mu na nk, np. spytaj sie jak bylo na wakacjach bo ty tez tam jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkk
Pewnie tak jak Ty się na niego patrzysz i oczekujesz że on to odbierze jako oznaka "zakochania" to patrzą się na siebie codziennie tysiące ludzi. Co on ma z fusów to wywróżyć ze ci sie podoba? Miejcie troche rozumu czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie na mnie patrzy, ja sie na Niego patrze, tzn zerkamy na siebie, ale gdy sie przylapiemy na tym to udajemy, z enic takiego w ogole nie mialo miejsca:P. nie wiem, czy On cos do mnie, czy to tylko moje urojenie, ale czemu to ja mam dzialac, a nie On? tylko o to mi chodzi(jesli oczywiscie cos naprawde wisi w powietrzu), a Wy wyskakujecie z czyms takim ":Co on ma z fusów to wywróżyć ze ci sie podoba? Miejcie troche rozumu czasami.":D. chyba wiadomo, ze mi jest glupio, moze ja tez mu sie podobam, ale skad mam byc pewna, ze jest tak jak mysle? z fusow mam sobie wywrozyc? pomysl czasem:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×