Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alive99

staż a umowa zlecenie

Polecane posty

Gość alive99

Dzis zarejstrowałam się w urzędzie pracy. Na decyzje mam czekać 2 tygodnie. Staz moge zaczac dopiero od września. Ale chciala bym cos z tym czasem zrobic i mam oferte pracy. Nie jest to jakas super praca- mianowicie w sklepie na umowe zlecenie ale mogla bym cos zarobić. I czy moge zwiasc teraz tą prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alive99
chodzi o to zeby przez ten miesiac przepracować w sklepie a od następnego iśćna staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeńQ
jeśli przyjmiesz oferte pracy i dostaniesz umowę zlecenie to musisz sie wyrejestrować z UP. Po miesiącu kiedy przestaniesz pracować w sklepie musiałabyś się spowrotem zarejestrować w UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeńQ
bo logiczne jest to że nie możesz pracować na umowę i być jednocześnie zarejestrowana jako bezrobotna w UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsnyyyyny
zapytaj w PUP czy wyrejestrowanie na miesiąc pozbawi cię mozliwości uzyskania stazu we wrześniu. a wyrejestrowac się musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alive99
no chyba nic sie nie da zrobic. Szoda ze az miesiac musze czekać. Chyba ze znajde jeszcze jakas inna oferte pracy. Albo całkowicie dać sobie spokój z tym stażem i iść do pracy nawet i do tego sklepu ://////// W sumie i tak od pazdziernika ide na dzienne wiec na miesiac raczej na ten staz sie nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojjjjjjjjjjjj
na miesiąc na staż apotem na studia dzienne?? wie o tym urząd?? takich osób niepowinno się puszczać na staże bo tylko zajmujesz miejsca innym którzy naprawde chcą odbyć staż - wg mnie to idź na umowe zlecenie a daruj sobie wogóle staż bo przez miesiąc to nic się nie nauczysz ani nic - a 670zł które dostaniesz miesiąc po stażu też cię pewnie nie ucieszy - a jak się przyznasz w UP że idziesz na dzienne to ci stażu niedadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alive99
przeciez od razu nie powiedzialam ze ide na dzienne. Tylko sie spytalam czy ewentualnie mogla bym zrezygnować po miesiącu gdybym zdecydowala sie na dzienne i powiedziano mi ze nie ma problemu tylko trzeba zwrócić jakieś tam koszty na lekaza ok. 35 zł. Ale chyba sobie jednak daruje ten staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgbgf
a jaki to staż? gdzie? lepiej isc do tego sklepu na dwa miechy niz tak motac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×