Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwalia 0505

ZAROBKI W ZUS-ie

Polecane posty

Gość konwalia 0505

Mam pytanie, czy mógłby ktoś napisać mi, jeśli pracuje lub orientuj się jakie zarobki mogą być w zus-ie, a konkretnie na stanowisku informacyjnym. Nie wiem czego się spodziewać odnośnie zarobkach po takim stanowisku, czy zdołam się za takie wynagrodzenie sama utrzymać (mieszkanie+codzienne życie, bo o rozrywkach nie mówię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
poczytaj ten temat, ludzie tam o tym piszą, ale nie sądzę by były zbyt wysokie, jeśli ubiegasz się na stanowisko referenta liczyłabym na coś z przedziału 1200-1500zł a w jakim oddziale rekrutują na to stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
pisałam o kwocie brutto, także utrzymać się za to przyzwoicie nie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 0505
Bardzo dziękuje za wskazówki, właśnie przypadkiem przeglądając forum natknęłam się na ten temat z Twojego linku :) Oddział o który pytasz to Wydział Obsługi Klientów w Inspektoracie Kraków - Krowodrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
Kraków :) a ja też aplikowałam do ZUS-u tyle że w Lublinie i dziś też szukam co też moze być na teście i takie tam inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
no i powodzenia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 0505
W takim razie życzę powodzenia. Ja zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i też poszukuję info na temat ewentualnych pytań, ale nie ukrywam, że liczy się dla mnie wynagrodzenie, bo niestety muszę utrzymywać się zupełnie sama. Szukam stałej pracy, która pozwoliłaby mi zarabiać na utrzymanie siebie. Mam 27 lat (wyższe wykształcenie) i nadal mieszkam w domu z rodzicami, co jest dla mnie osobiście życiową porażką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 0505
Nie dodałam, że od przyszłego miesiąca muszę się wyprowadzić z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 0505
...ale to w końcu nie temat o życiu, tylko o ewentualnej pracy w ZUS-ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
ja też mieszkam z rodzicami jeszcze :o i bardzo ale to bardzo chciałabym się uniezależnić, mam w prawdzie 22 lata, ale to żadna pociecha w tym wypadku... a jak długo szukasz już pracy? i to juz przesądzone że od września sie wyprowadzasz? moi rodzice na szczęscie jeszcze mnie z domu nie wyrzucają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 0505
Wyprowadzka jest nieunikniona i nieodwołalna. Wcześniej - po studiach - pracowałam w prywatnej firmie, wyzysk tam był, ale wypłata co miesiąc była nieco ponad 1000 zł. Niestety firma upadła po 1,5 roku i od 3 miesięcy poszukuje pracy bardzo intensywnie. Nie uważam, żebym marnowała czas, bo CV składam naprawdę w wielu miejscach. Przez ten okres złożyłam blisko 200 podań - na bardzo różne stanowiska, z czego tak naprawdę byłam na 4 rozmowach kwalifikacyjnych, tam jednak stwierdzano, że zbyt małe doświadczenie, lub brak biegłej znajomości 2 języka obcego. Teraz mam taką sytuację, że zdecyduję się przyjąć chyba cokolwiek :( na tzw. przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
no cóż, po lekturze topiku z linku, który wkleiłam, to sama stwierdzam, że ten cały ZUS to raczej tylko na przetrwanie, choć mi akurat nie koniecznie zależy w tym momencie na megazarobkach, wystarczą mi zarobki "na życie" ale powiem zaskoczyłaś mnie, bo myslałam, że pracujac u tzw "prywaciarza" można zarobić całkiem sporo, mimo że to wiąże się z jakimiś nadgodzinami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
życie jet brutalne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 0505
Z Twoją ostatnią wypowiedzią zgadzam się w 100% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
trzymaj się jakoś i jeszcze raz powodzenia na rozmowie :) a jak już dostaniesz tą pracę to się pochwal :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 0505
Oferta była zamieszczona na stronie ZUS-u w zakładce z ofertami pracy i jak się później okazało na stronie BIP również była ta oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×