Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooonnnaaa

05.08.2009 DIETKA

Polecane posty

Gość ooonnnaaa

Jutro zaczynam moją dietkę , chce zrzucić okolo 5kg. przed wyjazdem nad morze;-) Kto się przyłącza?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze sie wtracam, ale proponuje zaczac od dzis :) Jakos wtedy latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TooTylkooJoo
To ja mogę, ale zaczęłam wczoraj i jestem bardzo głodna:( Co stosujesz? Ja zastanawiam sienad głodówką od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TooTylkooJoo to zly pomysl. Na stale jestem na innym topiku juz kilka miesiecy. Kazda z nas stosowala rozne diety ale wszystkie doszlysmy do wniosku, ze najlepsza dieta jest ograniczenie jedzenia i 5 posilkow dziennie. Ja jem 4 posilki, ze wzgledu na taki tryb pracy. I ruch ruch, jeszcze raz ruch a sie uda :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaa
Ja proponuje małe posiłki co 3 albo 4 godzinki myśle ze to najlepsze rozwiązanie :) albo ogranicze kalorie do 600:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaa
a ile ważycie i ile chcecie schudnąć??? Ja chciałabym ważyć tak 52kg......obecnie 56.5 (wzrost 168)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaa
No to zaczynamy:) Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie przylaczam juz od kilku dni staram sie cos zrzucic ale jakos nie widze zeby brzuch byl troszke mniejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 166 cm i waze 54 kg chcialabym zrzucic 5 kg. Może wydaje sie ze mialabym wtedy niedowage ale naprawde teraz mam odstajacy brzuszek i troszke za duze uda. Poprostu chce dopracowac do wrzesnia sylwetke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TooTylkooJoo
Ja wczoraj przeczytałam książkę pt."Nie potrafię schudnąć" i zaczynam dietę proteinową od dziś:) gruba em- ja nie stosuję diet w których się je 1000kcl bo wtedy nie chudnę- tak odżywiam się na co dzień, albo jeszcze mniej -mam słabą przemianę materii. ooonnnaaa- a ile masz wzrostu? ja mam 172 i około 62kg mój cel to 50kg. czyli 12kg. to spore wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja probowalam na diecie niskoweglowodanowej ale jakos nie mam do tego glowy ;) teraz staram sie jest regularne male posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TooTylkooJoo
oj coś ten topic upada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulek
Hej ja również chcę a właściwie muszę schudnąć bo bardzo mi źle z moimi dodatkowymi kilogramami Mam do zrzucenia 10-12 kg Chciałabym swój cel osiągnąc do 20 września nie wiem czy to realne ale spróbuję Jakie diety stosujecie co może mi pomoc osiągnąć ten cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×