Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Solopomidorro2

Chce kupić garnki-tylko jakie?

Polecane posty

Gość Solopomidorro2

wprowadzam sie do swojego mieszkania i chcialabym kuoic garnki. komplet/ ale takie zeby sluzyly na lata. co polecacie>?>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tylko komplet
garnków i patelni ingenio, dostaliśmy w prezencie ślubnym i na razie jestem zadowolona. Ale gotuję tylko dla dwóch osób, być może przy większej ilości byłby kłopot. A najbardziej polecam parowar - można w nim zrobić wszystko - rybę, mięso, warzywa, jajka gotowane, zupę. Wtedy potrzena tylko patelni ado smazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solopomidorro2
a jak wyglądają Wasze garnki? mzoecie wkleic jakies zdjecia?? ja tez bede gotowac dla 2 osób wiec moze nie warto kupowac duzych garnków:( ale to gotowanie na parze hmmmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczam Ci że na parze
zrobione warzywa smakują milion razy lepiej niż takie z wody. Plus zachowują wszystkie wartości. Robiłam też pierś z kurczaka na parze i też była bardzo dobra - oczywiście musi być odpowiednio przyprawiona. Zdjęć nie wkleję bo nie umiem, ale wejdź sobie na stronę tefal i tam są zdjęcia garnków i patelni ingenio i innych artykułów. A parowar mam philipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam tefala
komplet z patelnia kosztował 800 zł. jak narazie to jestem zadowolona , mozna myć w zmywarce, nadają sie do płyt indukcyjnych i elektrycznych i jeszcze jakichs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie parowar tefala tylko wydalam kase i uzylam moze ze 2 razy :( skompletowalam sobie zestaw tefala po trochu bo nie mialam tak duzej kasy. na poczatek wystarczy ci patelnia jeden duzy i jeden maly garnek. czym grubsze i ciezsze tym lepsze...trzeba uwazac bo tefal robi tez takie cienkie, lekkie ktore nie sa az tak dobre jak te grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solopomidorr2
kurcze ogladam na internecie i sa 2 rodzaje INGENIO. jedne takie czerwone a2 wygladaja jak stalowe. jakie macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solopomidooro2
a w czym gotujecie mleko?? i jakie macie czajniki do gotowania wody?? tez tefal? a patelnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam te stalowe
bo mi się bardziej podobały. Mleko gotuję bardzo rzadko, w starym małym rondelku z kawalerskich czasów mojego męża. Czajnik mam elektryczny philips. Patelnie ingenio, ale do jajecznicy mam inną - jakąś taką zwykłą zakupioną w ikei, też przez męża-kawalera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im grubsze dna, trzeba dodać ale żeby nie przeginać w drugą stronę, bo garami ciągle obracasz i im cięższe, tym mniej wygodne i mniej poręczne, obijasz nimi zlew itd., niewygodnie sie je myje, jeśli nie masz zmyawrki w ogóle ciężkie jest niewygodne w użytkowaniu, ale lepiej rozprowadza i utrzymuje ciepło żebyś tylko nie kupowała żeliwnych :) ja mam jakieś zwykłe z supermarketu, boki mają cienkie, denka grube, pokrywki szklane mają z 15 lat i służą mi bardzo dobrze patelnia też niemarkowa, z teflonową powłoką przydaje się też rondelek, najlepiej teflonowy, np. do gulaszu czy czegoś z cebulą - najpierw tam smażysz, nic nie przywiera, potem zalewasz wodą i dusisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×