Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfdfgfgf

Dobra książka - thriller, horror

Polecane posty

Robin Cook i jego thrillery medyczne z comą na czele poza tym epidemia, śmiertelny strach, mutant, sfinks, zabawa w boga z tych które czytałem i jeszcze zabójcza kuracja, choć była najsłabsza z tych które czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie skończyłam - Gerritsen - Autopsja, super ona pisze jak cook, thilery medyczne, i jest nawet lepsza od niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uknino
Twierdza Willsona chyba najmocniejszy horror jaki czytalam :) No i sporo horrorow Mastertona: Walhalla, drapiezcy, Trans smierci, czarny aniol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suri_furi
horror: książka i film w jednym "Duch w machinie" Patricka Carmana. Niesamowite przeżycia są przy tej książce. do tekstu umieszczone są filmiki w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książki moja pasja
Zapraszamy na forum www.ksiazkimojapasja.fora.pl Dyskusje o książkach i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesięciu małych Murzynków, gra psychologiczna, list wysłany do ludzi, zaprasza na wyspę, przyjeżdżają, wiele osób ginie w tajemniczy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Polecam -Tajemniczy uśmiech-Nicci French

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ()()()()()()()
Polecam "W głębi lasu" Cobena i "Odwet" Julian Hofmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flynty
Ja polecam Pokój- http://wysylkowa.pl/ks1156825.html Bardzo dobra książka, zmusza do myślenia. Sama nawet próbowalam postawić się w takiej sytuacji... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczytana..
Mnie osobiście bardzo wciągnęła książka Cobena - "W głębi lasu " Polecam. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudy777777
Twierdza Wilsona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ! Już było... No to dołożyłem punkt. Innych horrorów nie czytałem :) Pierwszy raz spotkałem się z tą fabuła na stacji rtl, przy czym dodam, że wtedy nie wiedziałem nawet jak się mówi dzień dobry po niemiecku, a i tak film wywarł ogromne wrażenie. Po kilku latach trafiłem na książke i była powtórka z rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafior :)
Słyszałem że wspomniany wcześniej Pokój jest dobry... Sam nie czytałem, ale znajoma zachwalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ebook Mroczna Klątwa Adriana Antosika z goneta.net. Bardzo fajna powieść, naprawdę wciąga, a ebook bardzo tani, ciężko znaleźć tańsze ebooki (i do tego dobrze wydane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thliler31
Stieg Larsson seria Millenium "mężczyźni,którzy nienawidzą kobiet" "dziewczyna,która igrała z ogniem" "zamek z piasku,który runął"-książki są SWIETNE!!!!Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadłam ostatnio na "Sukkuba" Edwarda Lee Kurcze, książka zwala z nóg, po prostu jest MEGA dobra. Przede wszytskim jest to horror z dodatkiem seksu i przemocy. Kawał dobrej, inteligentnej prozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię wszystkie książki Robina Cooka i Alex Kava. Trzymają w napięciu i szybko się je czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli lubisz czytać dobre thrillery polecam "Pokutę" Bestseller "New York Timesa" Jest to duchowy thriller, który przeniesie Cię do XIII w. Anglii. Fascynująca i prowokująca książka o winie i przebaczeniu, miłości i nienawiści, samotności i pięknie. Już teraz możesz mieć ten e-book za 29,90 zł http://www.nexto.pl/rf/pr?p=30498&pid=157319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicielksiazek
Millennium Larssona jest świetne. Trzyma w napięciu, jest to światowy bestseller. Naprawdę warto przeczytać. A poza tym świetne są książki Cobena. Osobiście przeczytałam ich bardzo dużo i zawsze byłam zadowolona. Robin Cook także przygniata, ale są to thrillery medyczne. Polecam i życzę miłego czytania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrix225
Nie jestem pewna,ale może "Krwawy krąg".Jestem w trakcie czytania (szósty rozdzał ) i jak na razie fajnie się czyta. Bardzo mnie to wciągneło. Niestety książka nie jest moja, tylko mojej cioci, od której pożyczyłam.(W tym roku wakacje spędzam u kuzynostwa, więc w wolnych chwilach czytam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maduza
Mogę polecić Ci "Płacz niemymi łzami" Joego Petersa. To nie jest horror, ani - nie do końca thriller, bardziej powieść psychologiczna na granicy z thrillerem psychologicznym, po której można mieć niezłe schizy. Przynajmniej na mnie wywarła ogromne wrażenie, zwłaszcza że zawiera prawdziwą historię. Tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechooooooooowa
'Czarny Anioł' - Johna Connolly'ego. 'Whisper. Nawiedzony Dom' 'Dom zagubionych dusz.' 'Weź moją duszę.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilson Robert-Ślepiec z Sewilli hiszpańskie horrory jako filmy są jedne z lepszych, a i literatura nie pozostawia nic do życzenia! do tej wracałam 2 razy: Jest Semana Santa w Sewilli, Wielki Tydzień. Znaleziono słynnego restauratora, martwego, związanego i zakneblowanego, siedzącego przed telewizorem. Rany, jakie sam sobie zadał, świadczą o walce, którą stoczył, byle tylko nie patrzeć na obrazy, do których oglądania ktoś go zmusił. Na widok tej sceny zwykle spokojnego inspektora policji Javiera Falcona ogarnia niewyjaśniony lęk. Co mogło być aż tak straszne? Śledztwo badające burzliwe życie ofiary każe Falconowi jednocześnie cofnąć się we własną przeszłość, a przede wszystkim zagłębić w okrutnie szczere dzienniki własnego ojca, słynnego artysty. Bolesne odkrycia drażnią szwankującą pamięć Falcona, a kolejne zabójstwa prowadzą ku przerażającej prawdzie. miłej lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz wszystkie książki charlotte link - mistrzyni. bardziej psychologiczne dramaty, analiza, ale zawsze, zawsze trzyma w napięciu. i pesymistka, ja akurat uwielbiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costaaa
Widzę, że trochę się powtórzę, ale to znak, że autorzy rzeczywiście godni polecenia. Także proponuję książki: Harlana Cobena - przeczytałam całe mnóstwo i są naprawdę dobre Tess Gerritsen - każda jej książka wciąga - Chirurg, Autopsja, Sobowtór, Ogród kości, Skalpel Simon Beckett - uwielbiam! Najlpiej czytać w kolejnosci - Chemia śmierci, Zapisane w kosciach, Szepty zmarłych, Wołanie grobów James Patterson - Kolekcjoner, Cross Charlotte Link - do tej pory każda jaką przeczytałam podobała mi się Chattam - wszystkie są dość...mrożące krew w żyłach:) Erica Spindrel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam G. Mastertona, ale już nie trzymają tak w napięciu jak kiedyś, bo za dużo przeczytałam jego książek (prawie wszystkie). x Genialny jest Simon Beckett :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typektypek
Horror najlepiej oglądać a nie czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×