Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaYla83

lista zakupów

Polecane posty

Gość BaYla83

Cześć Dziewczyny Mam dla Was fajną nowinkę techniczną odnośnie zakupów, odkryłam kilka dni temu i właśnie zaczęłam doceniać. Jest to mobilna lista zakupów- macie ją w komórce!! Koniec ery pogniecionych w kieszeni karteczek!! Normalnie bajer- razem z moim chłopakiem mamy założone swoje profile na listonicu, robimy razem listy, możemy je sobie udostepniać, również naszym rodzicom czy komu tam chcemy. Zrobiliśmy taką listę dwa dni temu wczoraj poszliśmy na zakupy. Ja mam listę na komórce i tą samą on. I jak on zaznaczył że już kupił marchewkę to u mnie marchewka od razu zeszłą z listy i juz wiedziałam ze jest w koszyku. No super, zrobiliśmy zakupy dwa razy szybciej i tak nam się buzie śmiały. Wejdźcie na www.listonic.pl program jest zupełnie darmowy do pobrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olginia
U mnie i u moich znajomych działa (Nokie, Samsung), z tego co wiem to aplikacja z założenia powinna działać na wszystkich telefonach inaczej byłoby bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajniczek271
też używam listonica :) jeśli chcesz sie dowiedzieć czy będzie działać na twoim telefonie, wejdź na stronę http://listonic.pl/ i na samym dole masz odnośnik do listy telefonów na których listonic działa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×