Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maaajkaa1888

KOMPLEKSY

Polecane posty

Gość Maaajkaa1888

Mam straszne kompleksy z powodu niskiego wzorstu . Mam 17 lat i 155 cm strasznie zle sie z tym czuje :( Ehh chciałabym miec chociaż z 10 cm więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdye
Gdzieś czytałem żale nastolatki na to, że jest za wysoka. Ma 172cm, a koleżanki po 155cm. Wzrostu nie zmienisz, więc musisz go zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem juz dorosła, a mam 160 cm wzrostu. bynajmniej nie jest to moim kompleksem i nie pzreszkadza mi to :) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDFLGJD
wlkadaj szpilki i obcisle spodnie, to cie troche "wydluzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 109876543210 bum
Jeśli masz urodę to wzrost nie ma aż tak wielkiego znaczenia.... Małe jest piękne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strina24
Przestań po prostu o tym myśleć i zaakceptuj swój wzrost. Ja ma 160 cm wzrostu i tylko w podstawówce trochę mnie to męczyło. Teraz w pełni to zaakceptowałam - swój wzrost i filigranową figurę. Są mężczyźni, którzy uwielbiają takie małe kobietki, przez to czują się bardziej męscy, bo mogą chronić swoją kobietę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka tez jestem tak duzaaa jak ty:) mam faceta o wzroscie 182.hi hi...ale jakos nam to nie przeszkadza:) a jak wloze szpilki nawet nie wygladamy komicznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrrrrraDela Kerr
Przestan ;);) wiesz ile bym dała za taki wzrost!! ja mam 170 (53kg) i kocham szpilki , koturny itp ale co z tego bo jak je włoze to wyglądam jak drapacz chmór ;(;( Ty to mozesz zawsze sobie dodać wzrostu wkładając wysokie buty co dodaje gracji bo kobietka wygląda zgrabniej itp a ja ?? co nogi poodcinac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrewrwr
moj kompleks troche innej natury-brak faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha.
MIrrrrraDela Kerr po chuj wage dodajesz jak ona ze wzrostem ma problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×