Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freydis

jakie kinkiety do zyrandola papierowej kuli?

Polecane posty

abażur jest ciemnopomaranczowy, duzy.zastanawiam sie nad kinkietami....pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwf
Wg mnie nic nie dobierzesz do tego żyrandola. Dobierz więc kinkiety w podobnym stylu ale pasujące do innych elementów wnętrza. Też będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej okrągłe - mają pasować do kuli... i chyba w tym samym kolorze co kula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, wlasnie taka ambre mam:)zastanawialam sie, czy bedzie ok, teraz juz nie mam wątpliwosci, skoro i Ty bmi to radzisz:)dziekoweczka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
dawaj na zasadzie kontarstu ..i kolor i kształt..same okragłe moze byc troche głupio..jesli kula -żyrandol..spokojnie kinkiety mogą byc prostokątne lub kwadratowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, kupowal ktos z was moze kinkiety tutaj www.swiatly.com.pl/oferta/ wlasnie jestem w trakcie doboru oswietlenia i zastanawiam sie co wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta iwaniec
Ale czy generalnie stosuje się jeszcze kinkiety w roli lamp w domach? Mnie to się raczej z kościołami kojarzy. Ewentualnie używa się ich w łazienkach, w okolicach lutra, jako dodatkowe oświetlenie. Ale czy w innych pomieszczeniach również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamojka
Jasne, ja mam w przedpokoju i sypialni takie designerskie kinkiety z OBI, ładnie się prezentują w nowoczesnym mieszkaniu i nie pobierają duzo prądu jako ledowe aktivejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drelkaa
ja też ostatnio wybierałam wśród activjetów, bo mieli najwięcej różnych kształtów kinkietów, a poza tych ich kinkiety można malować na własny użytek np farbą i chyba to mnie przekonało, bo potrzebowałam do każego pokoi, a w każdym pokoju jest innych kolor ścian, a nie we wszystkich biały zwykły kinkiet by mi pasował, więc wzięłam te które będę mogła na spokojnie pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulek
ja ma również kiniety, ale zamontowałam 2 w sypialni, tak żeby każde z Nas maiało dodatkowe źródło światła w sypialni, sprawdza się super zwłaszcza do czytania po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilinkowa
rzeczywiście, jeśli chodzi o active jeta to rzeczywiście mają bardzo duży wybór kinkietów, sama kupiłam kinkiet tej marki do przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście może być problem z doborem, ja zamawiałam wszystko od jednego producenta aby mieć pewność, że wszystko będzie do siebie pasować, kupowała stąd: http://klusdesign.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartina
Oj dla chcącego niema nic trudnego. Może zerknuj na jagodowykot.pl mają bardzo duży wybór. Często mają też różne nowości. My sobie u nich dobraliśmy fajne kinkiety i lampę podłogową do salony, a też myśleliśmy, że nam się to nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie oświetlenie activejet wisi nad lustrem. Dobrze się sprawdza nocami. Poza tym lustro wisi blisko okna, wiec w łazience zawsze jest sporo światła, przynajmniej za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się sugeruję tym, żeby oświetlenie nie męczyło wzroku dlatego kupiłam kinkiety active jet o naturalnej barwie światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iazbella44

Do papierowej kuli tylko activejety to po pierwsze, po drugie to wysoka ich energooszczędność pozawala na zmniejszenie opłat za prąd, same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×