Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thgfjgf

bezrobocie-ubezpieczenie

Polecane posty

Gość thgfjgf

witam, jestem studentka studiow zaocznych, potrzebuje zarejestrowac sie na bezrobociu dla ubezpieczenia zdrowtnego ( wiem ze mozna przy rodzicach ale chwilowo to niemozliwe bo szkola nie da zaswiadczenia bo ma wolne), co sie stanie gdy nie podejme pracy ktora mi zaoeferuja? wykresla mnie? nie chce podejmowac pracy, potrzebuje tylko ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATAnnnnnn
chyba jak drugiej zaproponowanej nie podejmiesz to skreślają z listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×