Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampubiiioooo

zaśmiał się.......

Polecane posty

Gość pampubiiioooo

wczoraj uprawialismy ostry seks no i mocno mnie klepnal mnie to sie spodobalo i sama sie co jakis czas klepnelam i po wszystkim powiedzial ze ostra jestem i ze zasial sie jak sie pierwszy raz klepnelam.. troche w glebi glupio mi sie zrobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampubiiioooo
no i do tego napisal mi dzis kocham cie moja napalona kotko:D:D:Dale zes szalala wczoraj wieczorkiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki-zdrziry
dla mnie takie babska, które same się klepią czy chcą być bite, sponiewierane, lubią wulgaryzmy to zwykłe nic nie warte szmaty. Trzeba być takim samym badziewiem by mieć taką "kobietę". Normalnego faceta odrzuciłaby taka nic nie warta padlina. Każdy NORMALNY facet szuka w kobiecie KOBIECOŚĆI, delikatności, subtelności a nie obleśnej asexualnej kurwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Wcale nie musi być Tobie głupio. To co opisałaś świadczy o waszej bliskości. Tak trzymaj. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinablaa
do autorki-zdrziry - cyba raczej nie aseksualnej. Jeśli nie wiem co to znaczy to poczytaj na wikipedii :D a co do autorki - zajebiście . facet potrzebuje czasem zaskoczenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Karinably
to ty chyba nie znasz znaczenia słowa ASEXUALNY. Radzę sprawdzić jego znaczenie. W skrócie wyjaśniam iż nie odnosi się to słowo jedynie do osób asexualnych czyli nie lubiących sexu. Słowo to oznacza również że ktoś jest dla kogoś niepociągający, nie atrakcyjny sexualnie. Dla mnie takie "kobiety" jak autorka są niepociągające, odstręczają mnie, nie widzę w nich nic co by mnie pociągało a wiec są dla mnie ASEXUALNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze
Do Karinable-ma rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mi teżby się
głupio zrobiło po takim tekście faceta ale znając facetów to mu się to bardzo podobało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×