Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość don 66775

PONIZANIE W PRACY!!!!!

Polecane posty

Gość dagmara 33
pracownica-ja bym chyba nie wytrzymala i ja walnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobity
Kupcie sobie dyktafon i nagrajcie wasze chore szefowe. Potem pójdźcie do Sądu pracy i macie wygrane przynajmniej 10 a nawet 30 tys. zł. odszkodowania. A nie lamentujcie tutaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjggvvbvbn
q czy takie nagrywanie nie jest niezgodne z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka33
wiecie co az zal serce sciska jak sie tak zostanie ponizonym. jak sie zapytalam czemu mnie nie zwolnil wczesniej skoro bylam taka zla to powiedzial z eto nie moja sprawa. Wszystkobylo po to zeby sie wyżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eefefz
no wlasnei czy mozna w sadzie wykorzystac nagranie??? I kurde jak tak mozna , czlowiek pracuje a tu jakas suka cie nie lubi i chce cie ponizyc? Tak nie mozna sie dac traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w szoku-
Ludzie nie wiem czy nagranie jest legalne ale myślę że skoro można w ten sposób traktować drugiego człowieka to nagrać też śmiało można. W końcu nagranie to nie żadne poniżenie a tylko okazanie prawdy- kurwa strasznej prawdy. Boże aż wam współczuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga 44
JA KIEDYS NAGRALAM TAKA AKCJE Z KIEROWNICZKA,W SADZIE NIE WYGRALAM,POZEGNALAM SIE Z PRACA POZNIEJ,TERAZ TROCHE MI ROSNA DLUGI,CO TO ZA SPRAWIEDLIWOSC,ALBO REZYGNOWAC Z TAKIEJ PRACY ALBO GODZIC SIE NA PONIZANIE ZE STRONY PRZELOZONYCH,W WIEKSZOSCI KOBIET,WIEM ZE TO PEWNIE DZIEJE SIE W NIEKTÓRYCH PRACACH,NO ALE DZIEJE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z klasa 2
tez mam problem z kierowniczka,pracuje w butiku,czesto musze isc do baru i przyniesc jej jedzenie do butiku jak jakas sluzaca to nie nalezy do moich obowiazków,ale co mam zrobic...tu pisze osoba ktora nagrala takie cos i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz mi się w pracy taka zdarzy
ła, ale nie szef, tylko współpracownica, jak coś do mnie mówiła, to ja na to "ja wohl mein Fuhrer", a jak ją witałem, to mówiłem "ajlitla"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rftyhujikolp0
wiecie co,nie moge was czytac takie bzdury piszecie!!Kto sie godzi na takie traktowanie bedzie mial tak non stop.Skoro pracujesz obowiazuje ciebie i pracodawce Kodeks pracy a tam masz napisane co do mobingu.Ponizajac pracownika lamie Kodeks pracy a do tej co napisala,ze przegrala pozew: pracujac w adzie wiem,ze takich spraw,gdzie pracownik przegruywa jest ulamek.Glownie to pracownicy chca sie odegrac i tyle.Osoba mobbingowana wygrywa pprawie zawsze.Zalozyliscie topik dla kalek zyciowych,ogarnijcie sie wreszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×