Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjioji98u8u89uuhhuyytgsd65rw6

Znalazłam prace a jakoś sie nie ciesze...

Polecane posty

Gość jjjioji98u8u89uuhhuyytgsd65rw6

Witam, ukonczyłam studia w czerwcu. Zrobilam sobie 2 tyg wakacje po czym zabrałam sie za szukanie pracy albo stażu. Brałam pod uwagę ze jest ciezko na rynku pracy i moge szukać nawet kilka mc. Znalazłam prace po 3 tyg. Zanioslam cv i tego samego dnia odzwonili zebym przyszla na dzien probny. W tym dniu wlasciwie nic nie robilam tylko sie przygladalam.Odpowiedz dostalma po tyg ze chca mnie zatrudnic. BYlam zaskoczona bylo ok 100 chetnych na to miejsce jak nie lepiej. Pracuje w przychodni weterynaryjnej, praca ze zwierzakami. To bylo moje marzenie, zawsze chcialam pracowac ze zwioerzetami. Teoretycznie powinnam byc szczesliwa no ale jakos nie jestem...Ide do pracy na 12 godz a nie na 8 jak wiekszosc i wcale nie mam nastepnego dnioa wolnego. Praca jest 3 zmianowa sa nocki 12stogodzinne oraz dyzory 24 godzinne...Przeraza mnie to.MOze nie ktorzy mi napisza ze mi sie w dupie poprzewracalo ze powinnam docenic to ze mam prace. Zdfaje sobie z tego sprawe.Ale ja nie chcialabym zyc tylko praca, idac na 12 godz do pracy to wracam i praktycznie po dniu. Na szczescie nie mam meza i dziecka. No ale gdybym miala to kiedy mialabym dla nich czas. Napiszcie prosze co o tym myslicie. Aha i uwazam ze placa nie jest adekwatna do tych godz. Ludzie pracuja juz tam rok i maja po 1500 a w ogloszeniu bylo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo platna praca
a jakie studia skonczylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyku bzylu 2
dziewczyno nie matw sie dasz rade- to gozrej brzmi niz w rzeczywisioci jest...tez mialam prace po 12 godizn i to 7 razy w tygodniu ,czyli 84 godziny- dniowki inocki. a po tym 3 dni wolnego i znowu 84 godziny i bylo naparwde ok ,a ja jesacze pracowalam na zewnatrz gdzie pada snieg, deszcze, wiatr, slonce itd. wiec gorzej niz w budynku. bedzie dobrze , nazbierasz doswiadczenia izmienisz na jakas inna gdzie beda lepsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrfrtgretyrtgtgtrgtg
Do bzyku bzylu 2: a w tym czasie jak pracowałas po tyle godz to mialas jakis czas dla siebie, dla znajomych, chłopaka czy tez męża? No bo przeciez nie sama pracą człowiek zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyku bzyk2
tak mialam , poza tym jak ma sie nocki to ewentulanie mozna nawet w ciagu dnia po nocce cos sobie pozalatwiac, chcociaz dla mnie nocki byly niesamowice ciezkie bo normalnie ide spac nie poznije niz o 22 ,a nocka byl od 19 do 7 , w domu o 8 ,szlam spac ,max do 14, pozniej juz sie budzilam wiec mialam np 4 godziny wolne az do 18 kiedy musiailam wyjsc na kolejna nocke.... na nocce tez sie czasami przespalam 2 godziny czy cos ...zoabczysz moze tam tak bedzie ze bedziesz mogla nawet cala noc przespac. wiec to tak jakby ktos ci placil za to ze nie spisz w swoim lzokou a nastepny dzien caly wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - ja mysle ze to normalna reakcja, taka obawa o rozpoczecie pracy - trochę sie boisz nowego srodowiska, obowiazkow, troche Ci zal slodkiego nierobstwa nie podoba mi sie tylko to co napisalas - ze placa mniej niz w ogloszeniu - to zagranie nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgbhufgtygfvyt trdct
Tak boje sie obowiązków. Strasznie dużo musze sie nauczyc nowych rzeczy. Praca jest odpowiedzialna, chodzi o życie zwierząt. Ludzie ktorzy tam pracuja są bardzo mili, tlumacza mi wszystko, ale ja dalej nie kumam. Boje sie ze maja juz mnie dosc, ze przeciez skoro pokazali mi raz to powinnam juz wiedziec co i jak. Mssle ze oni szybciej sie tego nauczyli, czasem czuje sie beznadziejnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebnie :) nikt nie rodzi się z wszystkimi potrzebnymi umiejetnosciami, szczgolnie zawodowymi pytaj pytaj i jeszcze raz pytaj - lepiej zapytaj niz marnowac czas na wlasne probyi bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×