Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dziewczyneczka

LASEROWA KOREKCJA WZROKU

Polecane posty

Gość Daga

Mój kuzyn rok temu miał korektę w Centre de la Vision. Zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji. Pierwszy tydzień “po” był trudny, przez cały miesiąc starał się nieforsować. Teraz jest bardzo zadowolony. Teraz kolej na mnie - wada od roku się nie pogłębia:) W piątek pierwsza wizyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tumika

a Optegra? wiem że mają doskonałych specjalistów i że warto u nich poprawiać wzrok! a klinik mają sporo wiec warto sprawdzić ich ofertę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buggy

Tumika ja  miałam w Optegrze we Wrocławiu  i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zero komplikacji, wada zniknęła i szybko zapomniałam, że nosiłam okulary 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

O ile nie ma przeciwwskazań do wykonania laserowej korekcji wzroku, taki zabieg ma bardzo dużą skuteczność. Moja przyjaciółka w zeszłym roku poddała się korekcie w Centre de la Vision. Teraz jest bardzo zadowolona z decyzji. Sama też bym się podjęła tymbardziej, że co rusz słyszy się o tym, że zabieg korekcji wzroku staje się coraz bardziej popularny, ale niestety moja wada się pogłębia 😕 Liczę że może za rok się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilon

Dwa lata temu zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku w  Centre de la Vision. To była bardzo dobra decyzja, chociaż nie ma co ukrywać - pewne obawy miałam...Na pewno  pierwszy miesiąc do najłatwiejszych nie należały - musiałam na siebie bardzo uważać. Nie przemęczać się, nie dźwigać ciężkich rzeczy, chronić oczy i pilnować regularnego zakrapiania.  No ale w końcu doszłam do siebie a okulary są już dla mnie tylko wspomnieniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomsa

Zaćmę można bez problemu zoperować i moim zdaniem bardzo dobrym miejscem jest wlasnie Optegra. Moja mama miała taki zabieg i w końcu raz a porządnie pozbyła się zaćmy! rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ktoś nie chce operacji to może nosić soczewki ortokorekcyjne.Nosi się w nocy a rano zdejmuje i widzisz tak dobrze,jak w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniksa

ja zrobiłam zabieg Lentivu. Nie wiedziałam ze to taka rewelacja de facto. Wygodnie, szybko, bezboleśnie. Po paru dniach już bez problemu widziałam! jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okulary są dobrym rozwiązaniem dla osób które nie mają problemów z ich noszeniem. Jeżeli ktoś chce pozbyć się problemu wady wzroku na zawsze to laserowa korekcja będzie dobrym wyborem. We Wrocławiu dużo osób zachwala sobie ośrodek Spektrum we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku dobry jest dr Nawrot - on przyjmuje w Optegrze. I wlasnie tam też miałam naprawiony wzrok. Trafiłam do niego przypadkiem ale okazał się fajnym i rzeczowym lekarzem. no i bardzo cierpliwym bo odpowiedział na każde moje pytanie, nawet to najmniej racjonalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, we Wrocku! i uważam że to jest dobra klinika a lekarze są bardzo kompetentni! polecam bo można czuć się bezpiecznie i dobrze zaopiekowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak we Wrocławiu Optegra jest dobra, ja sama miałam sporą wadę i tylko tam mi pomogli. I jestem bardzo zadowolona ze tak wlasnie się potoczyło bo wzrok mam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no we wrocku jak i w poznaniu! ja sama u nich też naprawiałam sobie oczy i to był idealny pomysł bo bardzo dobrze teraz widzę! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×