Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matko ja sie zapadne pod ziemi

CHCE sie zapasc pod ziemie!!!!! moj wspollokator mnie przylapal

Polecane posty

Gość saatsaatka
no to ja powiem tak, może nie jest to miłe ale dla osoby która akurat się bawi sama za sobą ale ja właśnie wczoraj dupnęłam mojego współlokatora na masturbacji, z tym że wlazłam do łazienki jak krowa (nie mamy zamknięcia i zawsze informujemy się by nie wchodzić), heh, on mnie nie poinformował, nie pomyślałam że cosik intymnego robi, wlazłam i zobaczyłam, biedak omal zawału nie dostał. Zdarza się ale nie myślę wcale o nim źle, bo przecież prawie każdy się masturbuje, na następny dzień normalnie wstyd mu było okrutnie ale ja spox do tego podeszłam, powiedziałam mu że nie ma problemu a nawet widok wcale nie był zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dlaczego mu nie pomoglas
jak mozna wejsc komus do kibla???? swiatla nie zapalacie???? ten caly topik to jedna prowokacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_bym_tak_chcial
Autorko, zobacz jak wszystkich podnieciło to co na początku napisałaś :) Gwarantuję Ci, że teraz ten koleś non-stop będzie o Tobie fantazjował. Obyś nie stała się jego obsesją ! Ja na samą myśl się spociłem. Cudowny musiał być to widok ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej czekamyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) hmm jakos zyje, chociaz dalej glupio mi w jego obecnosci to staram sie nie myslec o tym co widzial, wczoraj bylismy razem na piwku -to znaczy nie sami, (on jest dobrym kolegą mojej kolezanki i tak stal sie moim współlokatorem), i bylysmy większą grupą i on sie do nas dołączył na chwile, na początko jakos mi tak dziwnie bylo w jego obecnosci, ale do pierwszego piwka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina554
dobry temat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaaaaaaaaaa
daj spokuj takie show odstawilas na pewno mu sie podobalo :P a powaznie to nie jest nic strasznego, znam przypadek gdzie znajomi przylapali laske jak dala lizac sie psu i to jest dopiero siaraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko ale się usmiałam
Świetny temat, zrywam boki od 1-szej strony:D Zaplułam cały monitor-uchachana jestem po pachy:) Nie smieje sie z sytuacji ale z komentarzy-sa poprostu genialne;) Jak byliscie na piwku to spoko:)Zobaczysz, rozjedzie sie po kościach. Myślę, że jemu jest bardziej głupio niz Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematu.
Jutro tez podobno wroci z pracy wczesniej:) Mam plan i juz sie ciesze Wpadłam na zacny pomysł Znow niby przypadkiem bede soe bawic wiecie, wiecie paluszki szukaja dziurki czy jakos tak:) On wejdzie zrobi sie czerwony a ja bez skrepowania powiem bierz mnie ogierze raz sie zyje Zrobimy to bez zabezpieczenia:) Wezme go na dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ciekawa
no i co bylo dalej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tamatu
pamoetacie mnie jeszcze?? jakies dwa tg temu zalozylam ten temat, a teraz no kurcze on mnie podrywa! Calowalismy sie wczoraj jak szaleni, wiem ze to smieszne ale cos nas zaczelo do siebie ciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamoetacie mnie jeszcze?? jakies dwa tg temu zalozylam ten temat, a teraz no kurcze on mnie podrywa! Calowalismy sie wczoraj jak szaleni, wiem ze to smieszne ale cos nas zaczelo do siebie ciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina554
super świetny początek na udany związek ;) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjiopjiopjopi
wymłucił cie juz czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommmmmek
...ojjjjjjj tez bym tak czetnie dziewczyne poznal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiecie co?? Ja sama kiedys chciałam poderwać kolesia, ale nie wiedzialam jak go podejść... Znalismy się już jakiś czas... No i raz pewngo wieczoru jak pisalismy na gg to mu nawkręcałam że wypiłam za dużo wina i takie tam... Zaczęlam pisać że mi się podoba i wogóle.. na koneic cos własnie pisalam że znikam na chwilkę bo jestem przed okresem i mam wzrost hormonów i nie wytzrymam :D potem jeszcze z nim trochę popisałam, spytał się czy mi sie udało :d wziął to żartobliwie, ale sie rozluźnił... I na nastepny dzien pomyslałam, że jak coś bedzie nie tak to sie wykrece z tego ze za duzo wypiłam... a wyszło tak ze pisalismy juz ze soba w poludnie a wieczor spedzilismy na piwie i u niego na chacie ogladajac film i sie calujac.. nie byl nachalny.. po rpostu rozluznilam miedzy nami atmosfere ^^ no potem zaczelismy ze soba bajerowac...fajnie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie że to się tak fajnie skończyło autorko:) powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam bym tak chcial
autorko, nie wiem co w Tobie jest ale wydajeszm i sie byc trasznie pociągająca, kobieca i subtelną osóbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e no haha
ale sie usmialam hehe:):) smieszny watek choc na poczatku rozumiem ze czulas sie okropnie ale fajnie ze tak milo sie to zakonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny chlopak
Autorko zajebista historia zycze szczescia w milosci a swoja droga to pewnie niezly kotek z ciebie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika___kotka
Ladna beka... Mnie tak kiedys brat przylapal. Udawalam ze nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika___kotka
Ladna beka... Mnie tak kiedys brat przylapal. Udawalam ze nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika___kotka
Ladna beka... Mnie tak kiedys brat przylapal. Udawalam ze nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vrrrvr

Mnie brat też kiedyś przyłapał i skończyło się na tym że zwaliłam mu konia stopami haha taka śmieszna akcja między rodzeństwem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu założony temat. Że też nie kasują tego badziewia. 

Jakbym ja była facetem i przyłapała dziewczynę na masturbacji, myslałabym, że ona to specjalnie robi, bo chce mnie do łóżka, a ja bym nie lubiła łatwych i napalonych, więc bym ją olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×