Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sakura87

szukam pracy jako pielęgniarka w krakowie

Polecane posty

Gość Sakura87

właśnie skończyłam licencjat co prawda prawo wykonywania zawodu odbiorę dopiero we wrześniu ale już wysyłam CV, chodze po szpitalach, zolu i nic:( bo kryzys, bo nie maja kasy na pielęgniarki choć potrzebują, bo wolą zatrudnić pracującą już u nich pielęgniarkę na drugim etacie:( a niby zawód taki potrzebny, a wychodzi na to, ze niezupełnie załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant ds. rekrutacji
Witam, Reprezentuję agencje doradztwa personalnego , która pomaga pielęgniarkom i pielęgniarzom znaleźć pracę - osoby zainteresowane proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sakura87
No nie gadaj ... wspolczuje ogromnie. A mowi sie ze pielegniarek brakuje ;/ Klamia jak moga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ratownikiem medycz
nym i jestem w identycznej sytuacji,mozesz komus pomagac i ratowac zycie,ale nikt cie nie chce tragedia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Human Partner
Z przyjemnością informuję, iż w dniach 1 - 30 września 2012 prowadzimy rekrutację do II-giej Edycji Projektu „Kompetentny Biały Personel realizowanego w ramach Poddziałania 8.1.1 PO KL w woj. małopolskim dla branży medycznej. Rekrutacja odbywa się poprzez stronę www.kompetentnakadra.pl Uczestnicy/czki wezmą ŁĄCZNIE udział w bezpłatnych szkoleniach: -językowych (do wyboru: jęz. angielski lub jęz. niemiecki) - 108h -interpersonalnych - 40h SZKOLENIA SĄ BEZPŁATNE! Zapraszamy do udziału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×