Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka 28

co zrobic?

Polecane posty

Gość ninka 28

rok temu rozstalam sie z facetem, ustrzymywalismy bardzo sporadyczny kontakt. ostatnio gadamy bardzo czesto ze soba na gg, czasem es, czasem telefon no i spotykamy sie :) on jest w zwiazku. gadajc kiedys z nim szczerze powiedzial mi ze zaluje ze nam nie wyszlo. po kilku spotkaniach zapytalam sie czy chcialby zebysmy do siebie wrocili a on mi odpowiedzial ze sam nie wie. i na tym skonczyla sie rozmowa. na nastepnym spotkaniu probowal wrocic do tej rozmowy ale ja ucielam bo nie bylam gotowa rozmawiac na ten temat. co mam zrobic czy warto o niego zawalczyc i powie dziec mu ze mi na nim zalezy . czy sobie odpuscic i nie niszczyc jego zwiazku w ktorym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka28
tylko jego zachowanie nie jest takie jenoznaczne i nie wiem czy chce byc ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Justyna
ja tez bym walczyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno się nie spiesz.. jak on sobie na spokojnie pomyśli o tym wszystkim, to może wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
jest taki ze sama teraz nie potrafie go rozgrysc . jak jest ze mna zachowuje sie tak jabysmy byli para. ale nadal jest z nia i nic nie robi w tym kierunku zeby byc ze mna albo czeka na moj ruch bo ja tez pokazuje obojetnosc. sama nie wiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miejscu tamtej dziewczyny to bym Cie chyba uszkodziła:D ale cóż, może ona nie da mu tyle szczęścia co ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
wspolczuje tej jego dziewczynie bo sama nie chcialabym byc na jej miejscu. ale to juz jego sprawa jak ja traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
mysle nad tym zeby delikatnie dac mu do zrozumienia ale boje sie jego reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, to może żyj na razie w słodkiej nieświadomości.. bo może okazać się, że jest świnia i powie że jesteście tylko przyjaciółmi..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
niechce zyc w nieswiadomosci ...chce wiedziec na czym stoje a nie ludzic sie ze moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinaaaaaaaaa
a ile ma lat dla mnie wazne.... heh i jak ma na imie a jak nie imie to jakie wojewodztwo... tylko szczerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest świnią jak leci na dwa fronty,a nie potrafi zerwać ze swoją obecną dziewczyną!! :o Jakbym sie dowiedziała, że mój tak robi to grrrrrr :o dałam bym mu popalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
sabinaaaa.......co obawiasz sie ze to twoj facet? wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
ja bym nie chciala zerby moj facet zdradzal mnie z inna wiec sie zastanawiam skoro teraz to robi to moze jak wroci do mnie to bedzie mnie zdradał ......ehhhh jakie to wszystko trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko wydaje mi się, że nie ma co sie ładować w ten związek, bo ten koleś to czysty tchórz... I wydaje mi się, że jakbyście do siebie wrócili to by to samo zrobil niestety z Toba :o :O Jak facetowi zalezy to nic go nie powstrzyma by byc z osoba która kocha, a on sam nie wie czego chce... Czysty egoista.. Ja bym na Twoim miejscu dała sobie spokój i znalazła chlopaka, który jest wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym
mu rozwaliła ten związek. po pierwsze on nie zasługuje na tą dziewczynę, z którą jest, więc dobrze by było gdyby się rozstali. a z chwilą gdyby ją rzucił dla ciebie to tak mógłby i ciebie potraktować za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
no wlasnie tego sie obawaim ze mnie tez tak potraktuje.jest z nia ok 8 miesiecy i jak mi mowil to nigdy ja nie zdradził. to wlasnie czemu robi to ze mna . wiem ze mu sie podobam ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym
Nino słuchaj, po co chcesz się w to pakować? Jak on może to robić dziewczynie, z którą jest 8 miesięcy? Rozumiem jeszcze miesiąc, bo wtedy to zawsze jest luźna znajomość i nie ma co się doszukiwać miłości, prędzej fascynacji, ale ponad pół roku bawić się nią? No bo co to jest? Po co z nią jest? Dla seksu? A jeśli mu na niej by zależalo to by nie kręcił z tobą! W każdym razie daruj sobie tego gościa i w jakiś sposób uprzedź ją z kim się ona spotyka. Z frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
chociaz jej bym powiedziala to nie sadze zeby mi uwierzyła bo ona jest w nim slepo zakochana . a jednoczesnie zrobila bym sobie wroga w nim a tego nie chce bo i po co. ich zycie ich sprawa, moze kiedys ona przejrzy na oczy.albo on nie ma odwagi z nia skonczyc. bo on nie ma problemu przytulic czy pocalowac mnie na ulicy. a miasto nie jest duze wiec ktos ze najomych lub sama ona moglaby zobaczyc ale jak widac sie tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
szczerze jeszcze nie......nie wiem nadal co mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym
Nina ale po co chcesz w to brnąć? sama widzisz, chciałabyś aby on kiedyś całował inną gdy Ty na przeciwko stoisz, bo by się tym nie przejmował? skoro nie chce od niej odejść to pewnie uważa, że nie musi. może z Tobą się calować, a z nią uprawiać seks. pewnie w przyszłości sama mu dasz i chłopak ma życie jak w Madrycie, raz Ty raz ona. a to co on mówi to dziel przez dwa, bo faceci, którzy zdradzają zawsze są winni. kobiety wmawiają sobie, że kochanka omamiła, kochanki wmawiają sobie, że tamta jest dla niego zła i dlatego tak. ale prawda jest taka, że jej mówi, że ją kocha i pewnie Tobie też by to powiedział bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 28
no wlasnie nie rzucał slowami kocham cie jak bylismy razem i teraz tez tego nie robi. tylko fakt jest faktem ze klamie tamta laske i moze mnie tez by klamał a tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak nie chcesz to go olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×