Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olla k

NORDIC WALKING

Polecane posty

Gość gość
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z Nordic Walkingu, które odbędą się 18 stycznia 2014 roku. Spotykamy się na Polach Mokotowskich na parkingu przy ul. Batorego o godzinie 12:00. Zajęcia poprowadzi profesjonalny fizjoterapeuta i trener NW Leki, jest to doskonała okazja do poprawienia jakości chodu i treningu pod okiem profesjonalisty .Trening trwać będzie 1:30 - 1:45 min. W programie zajęć znajdują się: ćwiczenia rozgrzewające, ćwiczenia wzmacniające i stretching. Więcej informacji oraz zapisy na sobotni Nordic Walking odybwają się w tym miejscu: http://pilkanahali.pl/wydarzenie/682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas7
Witam.Ja mam 40+i uważam że NW to super sport.Odrywa mnie od komputera i to jest ta świetna sprawa.Chodzą od 2-tygodni po 13 km w 1,50 h .Bardzo bym chciała z chudnąć ale na razie waga nic.... na dodatek jak wrócę to mam taki straszny apetyt na wszystko ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu uczęszczam na treningi do http://www.nordwalk.pl/ i też uważam nordic walking za super sprawę. Od czasu gdy zaczęłam to uprawiać kondycja bardzo poprawiła mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy miłośnicy nordic walking wiedza pewnie, że do maszerowania bardzo ważny jest odpowiedni wygodny strój i obuwie. Polecam stronę, z której dowiecie się jak odpowiednio się ubrać, aby was nie przewiało. Ogólnie znajdziecie tam wiele cennych informacji o marszu z kijkami. Polecam. http://4fsklep.pl/jak_ubrac_sie_do_nordic_walking,0,155.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinna
Słuchajcie ja niedawno odkryłam Nordic Walking, myślałam, że to taki raczej spokojny sport i mało wymagający. Okazało się, że technika jest jednak wymagana. Wtedy pracuje całe ciało i nie obciąża się stawów. Teraz chodzę sobie sama nad Wisłą, ale byłam na kilku lekcjach z instruktorem, myślę, że było warto, teraz czuję, że ta godzina na powietrzu ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogashala
jogashala. pl warsztaty nordic walking na Pradze Północ. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuszałka
Ja od córy dostałam na urodziny kije nordic walking z serii wood od Spokey i jakoś nie chętnie na początku z nimi chodziłam, ale teraz to cała dzielnica jest moja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uprawiam ten sport. Daje mi dużą satysfakcję. Jeżeli szukacie dobrego sprzętu do nornic walkingu to mogę wam polecić sklep www.nordicsklep.pl Mają szeroki wybór kijków, rękawic i innych rzeczy potrzebnych do uprawiania tego sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu przekonałem się do osprzętu marki Viking (tu mają go sporo -sportmix.pl/viking/). Rękawice czy kijki trekkingowe zdecydowanie polecam tej marki. Akurat w tym sklepie co podlinkowałem mają duży wybór, fajne niewygórowane ceny i też nie naliczają sobie dodatkowo za dostawę o ile kupuje się rzeczy za co najmniej sto zl także mały limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×