Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktos_z_Krakowa

Kobiety, opowiadanie dla Was -

Polecane posty

Gość Ktos_z_Krakowa

Proszę bardzo, liczę na komentarze :) Leżymy już razem, obok siebie, a Ty zastanawiasz się czy do czegoś dojdzie. Czujesz, że się przysuwam, a moja ręka delikatnie wchodzi pod Twoją koszulke na plecach, sunę po nich palcem powoli do góry. Zaczynam lekko Cię drapać schodząc na dół, ale tylko do granicy majtek przysuwam się bardziej i słyszysz mój oddech z tyłu. Daję ci lekkiego buziaka, ręką przechodząc na Twoje biodro i leciutko powoli drapiąc Cię przesuwam się do góry, dotyk jest tak lekki, że ledwo go czujesz. Końcem języka dotykam Twoijej szyi i powoli przesuwam nim do góry pod same włosy, jest mokry dotykam Cię na zmiane ustami i językiem, a ręką przesuwam się na brzuch i zataczam palcem kółka w okół Twojego pępka. Językiem też zataczam kółeczka i przesuwam się za ucho. Za brzuch przyciągam Cię do siebie, czujesz moje palce, a jęzkiem sunę po krawędzi ucha w górę i w dół. Słyszysz mój mocny przyspieszony oddech z podniecenia zabawą z Tobą. Gryzę Cię lekko w ucho, a ręką wpisnam się do góry i podkresłam na dole kształt Twoich piersi, które są bez stanika i wsuwam palec między nie, trochę nim kręcać, wylizuję Twoje ucho i zaczynam ostrzej lizać szyję. Robi się cała mokra i czujesz na niej mój czasem zimny a czasem gorący oddech, palcami zataczam koła wokół Twojej piersi ale nie dotykając środka. Podgryzam Cię w szyje, przesuwam się trochę bliżej Twoich ust, a jednym palcem zataczam coraz mniejsze i mniejsze kółka na piersi, czasem lekko zachaczając o Twoje sutki, bardzo bardzo delikatnie. Odwracasz się, zaczynam oblizywać Twoje wargi i delikatnie głaskać całe Twoje piersi. Odwracam Cię na plecy, wkładam rękę pod Ciebie i mocno przyciskam całe Twoje ciało do siebie, podnoszę się i ściągam z Ciebie koszulkę, zamykasz oczy a po chwili... Czujesz między swoimi piersiami zimne krople oliwki, rozsmarowuje ją po całych Toich piersiach, całując Cię, robi się miedzy nami ślisko. Śliskimi rękami ściskami głaskam Twoje piersi, sutki. Zaczynam lizać Cię na szyi, pod brodą coraz niżej, schodzę języczkiem między piersi, przesuwam się na jedną i delikatnie zachaczam językiem o Twój sutek i kręcę jezyczkiem dookoła niego W końcu trafia do moich ust, jednocześnie ssam go i bawię się nim językiem, a ręka na placach schodzi niżej i przez majki przesuwa się po Twoim tyłeczku między nogi. Przyciskam Cię za tyłek do siebie, czujesz mojego między nogami, jest twardy. Schodzę z Ciebie i cały przesuwam się niżej, mój język bawi się Twoim pępkiem a palce krążą po wszystkich krawędziach majtek. Jednym długim ruchem, przesuwam palec po Twoich majtkach od samego tyłeczka, między nogami na samą górę. Delikatnie wkładam rękę w Twoje majtki, ale jeszcze nie za daleko, bawię się z Tobą, chcesz, żebym już Cię dotknął ale ja na zmianę wkładam i wyciągam rękę jeszcze nie dotykając Cię tam gdzie najbardziej byś chciała... Powoli ssuwam Twoje majteczki wpatrując Ci się między nogi, uwielbiam ten widok. Zaczynam palcem jeździć obok Twojej szparki, kilka razy z lewej, kilka rzy z prawej, a moja głowa się podnosi i wraca do zabawy sutkami. Czujesz niespodziewanie jak mój palec delikatnie przejeżdza od dziurki w tyłeczku po całej szparce na samą górę. A potem jeszcze raz, trochę mocniej... I jeszcze raz, aż bardzo leciutko wchodzi do środka, ale tylko troszkę. Kręce nim w kółko, wracam do całowania Twoich ust, tym razem mocniej, namiętniej, a palec baaaardzo powoli przesuwam w Twojej szparce do góry, powoli i głęboko. dochodzi do Twojego koralika i bardzo delikatnie go zaczepiam, z przerwami w końcu zaczynam ruszać nim na boki, z góry na dół i w około na zmianę, naciskać, raz słabiej, raz macniej. Bardzo delikatnie i ale zarazem szybko przesuwam palac po Twojej łechtaczce. Rozchylam Twoje nogi szerzej, wkładam Ci palec tym razem głębiej, później jeszcze drugi, wsuwam je lekko, a czasami do samego końca, uciskam górną ściankę i bawię się tak Tobą na zmiane w środku i u góry... Wchodzę na Cibie i całuję Cię całą, od szyi przez piersi, zjężdżam mokrym językiem na dół dochodze do szparki ale jeszce jej nie dotykam, zaczynam całować Twoje uda, a ręką pieszcze Twój pośladek. W końcu mój język już bardzo blisko szparki przesuwa się po wargach i z samego szczytu na dół przez środek, lekko rozchylam je języczkiem i zataczam duże kółka. Liżę od dołu po szczyt mocno naciskając jezyczkiem przejeżdzam kilka razy cała szparke całuje Twoje wargi, ssam je, powoli coraz wyżej. Zaczyną na zmiane całować i ssać Twoją łechtaczkę, ssam coraz mocniej a jednocześnie bawie się nią językiem coraz szybciej. Czujesz jak jednocześnie moje dwa palcę Cię wypełniają głęboko.. Czuję, że zaraz dojdziesz, robie to szybciej ale nadal delikatnie Nie mogę się doczekać aż poczuję na swoich palcach Twoje skurcze i usłyszę Twoje wzdychanie lub jęki. Rozszerzam Cię lekko palcami, i dokładnie wylizuje wszystko co odłosnięte, coraz mocniej i szybciej. Jednocześnie bawiąc się w Tobie palcami doprowadzam Cię w końcu do szczytu rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z pomorskiego
miernota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaa_xXx
Calkiem calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upierdliwy
Najpierw wylewa na piersi jakąś oliwkę, a potem pieści językiem owe piersi. Znaczy się, zlizuje rzeczoną oliwkę. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaooaaoloaoaloaloaaaoa
Nie wyżywajcie się na biednym koniobijcy - skąd on miał wiedzieć jak to na prawdę jest z kobietą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×