Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Czy pozowałybyście nago do zdjęć?

Polecane posty

Gość MAZDAR
Jesteśmy małżenstwem 40letnim.Chętnie robimy sobie zdjęcia nawet te odważne.Mamy to dla siebie i często sobie oglądamy,komentujemy nieraz śmiejemy z nich.Potem jesteśmy tak podnieceni że poprostu się kochamy.Może jest jakieś małżeństwo chętne na wymiane swoich zdjęć?Nasz mail.bmcdaro@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska miska
ja nie dawałam się namówić aż tak wyszło, sytuacja, nastrój odpowiednie warunki ... Nowy, zaawansowany aparat, mój stara się nauczyć jak robić zdjęcia na poziomie więc umówiliśmy się na wyjście w plener z moją przyjaciółką, zaawansowaną fotoamatorką. Planowane tematy - ja i plenery. W trakcie zdjęć kumpela stwierdziła żebym zdjęła stanik bo sztywny zupełnie nie pasuje pod cieniutkim topem. A ja chciałam powiększyć nieco mój b. skromny biuścik. Już mnie to podkręciło bo sutki wyraźnie się odznaczały i wiedziałam że będzie to bardzo na zdjęciach widoczne. Był luz i wiele wygłupów, w ramach tego niby przypadkiem spadło jedno ramiączko i tak po kolei wyszło że odsłoniłam piersi. Wtedy kategorycznie stwierdzili że spodnie nie pasują do toplesu. Było super, czułam się fantastycznie i zupełnie bezpiecznie tak że bez wahania zdjęłam resztę. Z całej sesji jestem dumna, uwielbiamy oglądać te fotki, część nie tylko my - na zasadach wzajemności oglądamy sobie ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w plenerze
z bliska i daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię jak 6969
miałam kiedyś propozycję pozowania w plenerze do aktu artyście malarzowi. Na obiad przyszedł i złożył mi propozycję. Nie skorzystałam, nie żałuję... pozdrawiam pana profesora serdelecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusterko powiedz
kto jest najpiękniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tu wpadam by podziwiać piękne zdjęcia... sama miałabym ochotę na tak odważne z buzią...ale nie wiem czy kiedykolwiek wrzuciłabym tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akty :D jak dla mnie rewelacja super zdjecia naprawde na poczatku mialam treme i to bardzo duza ale pozniej sie atmosfera poluznila :D najlepsza pamiatka jaka mam :D to swoje nagie zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogłabym, może
kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche prawddyyyy
Tak dawno temu:) Mojego chłopakowi ze studiów, interesował sie fotografią a kumpel miał mini studio:) wiec oswietlenie było super. To było ok 25 fotek. Ae nie mam zadnego z nich on je ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannan
ja bym z chęcią zapozowała :) gdyby znalazł się tu przypadkiem jakiś fotograf to eatmedrinkmenow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretne miejsce,
ładna przestrzeń, dobre światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne tło
i świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebu$
Piękne zdjęcia ;) Każda kobieta ma ładne ciało i nie ma się czego wstydzić ;) Laski macie ładne ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant nimfoman
ja bym bardzo chetnie pozowal nago-jakiejs pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×