Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Czy pozowałybyście nago do zdjęć?

Polecane posty

Gość cownosi
__________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamy coś do
ukrycia, czy podobamy się sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musi być coś
szczególnego, niepowtarzalnego, nutka delikatności, zmysłu, nie tylko nasza nagość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka_meskich_dusz
Ja jestem umowiona ze sowja kolezanka ktora profesjonalnie zajmuje sie fotografia. Namowila mnie na sesje, najpierw plenerowa ale jej specjalnoscia sa wlasnie akty i kto wie czy sie nie zdecyduje. Takich zdjec jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografowana
naprawdę warto jest mieć fotki z takich sesji. Na pamiątkę, jako świadectwo młodości i odwagi, dla nakręcenia, na prezent dla swojego faceta. Co do problemu - co będzie jak ktoś obcy albo np. dzieci je zobaczy - najlepiej robić takie żeby przy odrobinie luzu można było się nimi chwalić a nie wstydzić. Nawet w naszej zaściankowej kulturze biust pomału pomału przestaje być zakazany a ujęcia pokazujące figurę z niezakłóconą majtkami linią bioder i zarys pośladków z tajemniczym cieniem rowka - bez pokazywania schowanej w nim fizjologi nie są już takim tabu jak parę lat temu. A z czasem traktowane będą jeszcze swobodniej niż dziś. Pomysłowo i naturalnie zaaranżowane, dobre technicznie (koniecznie !), czyli doświadczony fotograf, choć niekoniecznie profesjonalista. Nieczęsto partner nadaje się na fotografa - sesja fotograficzna, jak ma być udana nie powinna graniczyć z seksem. Na początku oczywisty jest stres, ale bez pośpiechu, najpierw fotki w eleganckich ciuchach, potem mniej ciuchów i coraz więcej bielizny na wierzchu. Oglądanie na bieżąco fotek dodaje zwykle odwagi na ciąg dalszy. Przydatny jest też drink na odwagę - ale jeden, wtedy oczy nabierają blasku, po drugim mogą już tracić wyraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiało, odważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne pory roku
kwiecień maj czerwiec lipiec kolorowa sesja zdjęciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około rok temu zdecydowałam się na sesje z aktami i jestem bardzo zadowolona, chociaż nie uważam się za piękność i nie jestem zbyt fotogeniczna ale dobry fotograf potrafi pokazać piękno kobiecego ciała. A pózniej z jednego ze zdjęć zrobiłam puzzle dla mojego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina77
Dlugo sie zastanawialam nad tym.I postanowilam sprobowac. Z mojego punktu widzenia polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest najlepiej
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czang
za dobra cene kazda by pozowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem skarbonką
na pięniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kompleksy
duży brzuch szerokie biodra nie podobam się sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
FANTAZJO TAKIE ZDJĘCIA SA SUPER I DZIEWCZYNY NIE WIEDZA CO TARCA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb-bis
kompleksy - dobry fotograf, pomysłowe ujęcia eksponujące to co masz ładne a maskujące to co cię martwi - i wszystko będzie ok. Warto spróbować - to jest tak: można szukać argumentów na nie (zawsze się znajdą) można poszukać na tak. lepiej wywalić zdjęcia jak się nie udadzą niż potem żałować że można było spróbować, odważyć się, może byłoby fajnie. Obyczaje są coraz swobodniejsze i czasem fajnie jest pochwalić się w jakimś zaufanym kręgu swobodniejszymi fotkami, z linią sylwetki, bioder, piresi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb-bis
okrągłe obfite kształty bardzo dobrze wychodzą na fotkach. jeden trick - nie fotografuje się całej postaci. Trzeba nijako "przełamać figurę żeby nieco zamaskować proporcje figury. Kobieta z obfitymi biodrami może wyjść bardzo seksownie na foce - leży sobie swobodnie, lekko na boku z uniesionym tułowiem (np podparta na łokciu). Wyeksponowane zaokrąglone biodro widoczne (w zależności od ujęcia) w jakimś stopniu do pośladka. Nago lub w bieliźnie - jak tam się chce. Ważne żeby dobrze się prezentowała skóra. Konieczne użycie kremów. Na zdjęciach bardzo korzystnie prezentuje się nawilżona/ natłuszczona skóra - np mocno naoliwkowana i błyszcząca. Nawet jak to jest kłopotliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
MOJA FANTAZJA jesteś kobietą czy facetem? Pozujesz czy fotografujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×